Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #5

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Anelor said:

abi neden böyle yere nişan alarak oynuyorsunuz oyunu anlamıyorum. türk kültüründen mi geliyor çıktığı gibi topuklarına mı sıkacaksınız?

kafaya nişan alın abi köşeyi kesiyosun deagle'la adam çıksa kasıklarından vurcan. 1v5 yapınca böyle oynayarak pek bi anlamı olmuyo bana göre.

VALLA 1.5 oynarken ak 47 o kadar çok sekiyodu ki ayaktan başlıyodum basılı tutunca yukarı dogru giderken illa kafaya geliyordu bir tane kafadan başlarsan ayı görüyorduk
Sosyal ağlarda paylaş

Somon said:

Anelor said:

abi neden böyle yere nişan alarak oynuyorsunuz oyunu anlamıyorum. türk kültüründen mi geliyor çıktığı gibi topuklarına mı sıkacaksınız?

kafaya nişan alın abi köşeyi kesiyosun deagle'la adam çıksa kasıklarından vurcan. 1v5 yapınca böyle oynayarak pek bi anlamı olmuyo bana göre.

VALLA 1.5 oynarken ak 47 o kadar çok sekiyodu ki ayaktan başlıyodum basılı tutunca yukarı dogru giderken illa kafaya geliyordu bir tane kafadan başlarsan ayı görüyorduk

kafaya nişan alıp ilk mermiyi kafaya attıp mouse u aşşağıya doğru çekmen gerekiyor. düzgün yapabilmeye başladığında hepsini kafaya atıyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

Somon said:

Anelor said:

35-0 sdfds
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...