Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Speed'in Karşısında Yazan Sayı Büyük Olursa Mı Silah Daha Hızlıdır Küçük Olursa Mı?

rapper256

Öne çıkan mesajlar

Bilmem. Taa 2006, 2007 yılından kalma nick. Onun dışında ilk aldığım mail adresi [email protected]. O zamanlar internetle yeni tanıştığım için pek bir şey bilmediğimden nick bulamamıştım. Baktım örnek olarak [email protected] yazıyor. Ben de adımın kısaltması olan ugu'ya 101 ekleyip aldım maili. O zamanlar internet cafelerde takılıyordum. PC'm bile yok. Ondan sonra zaman geçtikçe gayet cool isimlere sahip mailler aldım. Örnek olarak [email protected], [email protected], [email protected] ve son olarak şu anda kullanmakta olduğum [email protected].

Aha bu mesajı değiştirirken Degisiklikleri Kaydet'e tıkladıktan sonra yine aynı hatayı aldım. asdad
Sosyal ağlarda paylaş

rapper256 said:

Cevap yazıp Mesajı Gönder'e tıkladığımda şöyle bir hata alıyorum. Ha mesajı gönderiyor ama sonuçta hatayı alıyorum yani.

Phorum Database Error
Sorry, a Phorum database error occurred.
The error message has been written
to the phorum-sql-errors.log error log.
Please try again later!

Foruma phorum demiş asdadafasd

Mesajı değiştirirken bir sıkıntı yok bir yere yönlendirme yapmadığı için.

asudhasudhasd

ilber ortaylı gif alabilir miyiz 1 adet, ağır olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

rapper256 said:

Cevap yazıp Mesajı Gönder'e tıkladığımda şöyle bir hata alıyorum. Ha mesajı gönderiyor ama sonuçta hatayı alıyorum yani.

Phorum Database Error
Sorry, a Phorum database error occurred.
The error message has been written
to the phorum-sql-errors.log error log.
Please try again later!

Foruma phorum demiş asdadafasd

Mesajı değiştirirken bir sıkıntı yok bir yere yönlendirme yapmadığı için.

asudhasudhasd

ilber ortaylı gif alabilir miyiz 1 adet, ağır olsun.

"Foruma phorum demiş asdadafasd" cümlesini bold komutu içerisine almasaydın "Çıkan hatanın neden çıktığını bilmediğimden dolayı cahil olduğum için mi, yoksa foruma phorum demiş dediğim için mi İlber Ortaylı gifini istedin?" diyecektim adsasdad. Gerçi baştan yazının koyu yazıldığını gördüm ama kendim öyle yazdığımı sandım. Sonra baktım, öyle yazmamışım. Ne yazdığımı biliyorum ama konsantrasyon eksikliğimden ve kullandığım Obsesif Kompulsif Bozukluk ilaçlarından dolayı unutuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

This forum is powered by Phorum.

http://www.reactiongifs.com/r/szg.gif

asdadasasasdasd

downwhereiam said:

rapper çık dolaş bak bir sürü bölüm var forumda, manyak mısın niye bir tek warhammerda yaşıyorsun

Sanane kardeşim, hangi bölüme konu açacağımı sana mı soracağım? Ben bu forumu sürekli kullanmak için burada değilim. Burada bulunmamın tek nedeni Warhammer 40k Online konusu. Onun dışında bu bölümde yaşayan ben değil, sizlersiniz. Oyun kapanalı 6 ay olmuş olmasına rağmen açtığım konulara hala anında cevap geliyor. Ben Warhammer'da yaşamıyorum, sadece şu sıralar Warhammer'a sardım, hepsi bu.

sdeceokuyangenç said:

gerçekten çok cool isimlere sahip mailler almışsın

İroni yapmadan önce cool kavramını öğren ve kendi cool algını sorgula evlat. O nickler şimdiye kadar duyabileceğin en cool nicklerdir.

downwhereiam said:

adam üç sene önce kayıtolmuş 600 küsür mesaj var hepsi de warhammerla ilgili

Ya yürü git nereye hepsi Warhammer'la ilgili? Bu mesajlarımın çoğunu Warhammer 40k Online konusunda kastım fakat hepsi de Warhammer'la ilgili değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Todesengel said:

Rapper gerçekten kamilsin yani. Herkese cevap yetiştirmeye kasıyorsun falan. Ne gerek var. Sakin ol champ derler bizim buralarda. Herkesede neyin kafasındasın diye soruyorsun. Dostum kafamız normal sende bir atar var.

Kamil mi? Biri üzerim toprak atsın. o-<-<. Liselilerin kullandığı kelimeyi kullandığına göre "kamil" olan sensin genç. Herkese cevap yetiştirmeye kasmıyorum, herkese cevap vermek istediğim için cevap veriyorum. Ayrıca herkese cevap yetiştirmeye kasıyor olsaydım bile bundan sanane evlat? Gerek var. Burada insanlar bana bir şey yazıyorsa ben onlara cevap veririm, bu kadar basit. Ben öyle açtığı konuya veya yazdığı mesaja 50 tane cevap verilip de o cevapların 10 tanesine cevap vermem. 50'sime de eksiksiz olarak cevap veririm. Şampiyonlar sakin olmaz dostum, yumruğuyla öldürür derim ben de her yerde. Bende atar falan yok, siz bir şeylerin kafasındasınız ve foruma kafa yapan şeyler çekip çekip geliyorsunuz. Başka hiçbir forumda görmedim kafası bu kadar güzel insan. Bende hiçbir şeyin atarı yok. İnsan gibi güzelce yazana düzgünce cevaplar veriyoruz. Önce bir kendi yazdıklarınıza bakın, ondan sonra "sende bir atar var" deyin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...