Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstanbul İkinci Çağ MMORPG

rambo53

Öne çıkan mesajlar

Freemium oyundaki tüm bayan npclere sulanmışsın o yüzden seni guardlar kovalamış. Lütfen olayı çarpıtma.

@rambo

ciddi feedback vericem artık.

Statları yanlış açtık herkes bu hataya düşecektir yada değiştirmek isteyecektir. Tüm karakterlerin oyuna başladığında 1 reroll hakkı olsa (ekstra almak isteyende marketten fln alsa) çok iyi olur. Boşuna oyuncu kaybetmeyin.

Stacklenmeyen itemlerin satışına bir ayar gelebilirmi. Tek tek seçip satmak yerine tekini seçip hepsini sat gibi bir seçenek? (Edit: Çift tıkla satılıyormuş bu yeterli)

Skill artış hızını beğendim. Bu hep böylemi gidecek arttıkça yavaşlayacak mı. Arttıkça yavaşlarsa iyi olur.
Sosyal ağlarda paylaş

@hadibea

Stat(öznitelik) için reroll olayını not aldım güzel fikir ekleyeceğim.

Skill artış hızı bu şekilde. Gittikçe zorlaşan türden yani ve değişmeyecek.

Şu an ultima oynayanlar haricinde oyunu bilen yok zaten. Ben ultimacıların oyunda bana feedback vermesini istiyorum tıpkı senin yaptığın gibi. Oyunda buglar bir bitsin ve de eğitmen sistemini bir halledeyim sonra herkesin girmesi için reklam olaylarına gireceğim.

Feedbackler için çok teşekkür ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

Skill düşürme yok. 20 zeka ile kaç skill kasabiliyoruz? Bronzpack aldım iyi güzel 2şer artıyordu şimdi [yaklaşık 3 saattir] 0.1 olarak gelmekte skill ne anladım ben bu işten? 5 TL sinde değilim olayın ama bronz 2x diyor neden hala 1x alıyorum?

Madende 10 tane demir cevheri 1 ingota çevirmek gaddarca olmuş :)
Sosyal ağlarda paylaş

hattok said:

Skill düşürme yok. 20 zeka ile kaç skill kasabiliyoruz? Bronzpack aldım iyi güzel 2şer artıyordu şimdi [yaklaşık 3 saattir] 0.1 olarak gelmekte skill ne anladım ben bu işten? 5 TL sinde değilim olayın ama bronz 2x diyor neden hala 1x alıyorum?

Madende 10 tane demir cevheri 1 ingota çevirmek gaddarca olmuş :)

20 zeka ile 1000 skilli geçemezsiniz toplamda. Eğer ki yanlışlık bir çok yeteneği öğrendim diyorsanız oyun içi mesaj atın yardımcı oluyorum. Bronz üyeler oyun içinde direk bana mesaj atabilirler.

Ipadde çalışsa bile Mouse olmadan oynaması çok zor.
Sosyal ağlarda paylaş

aedon said:

İnşallh devamı gelir gerçektende güzel oyun elinize emeğinize sağlık

teşekkürler. 0.68 sürümüne geçiyoruz. bir çok hata ve sıkıntı halledildi sayılır. Yardımcı videolar yapılıyor ve oyuna entegre edeceğiz. Ondan sonrası reklamlara kalıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

hattok said:

Ya ben madencilik kasıyorumda hiç getirisi yok gibi ya. 0 zırh yapmaktan ileri gidilmiyor şu an için ilerisinde de böyle mi olacak acaba?

maden seviyeleri 1-2-3-4 ve 5 olmak üzere 5 tanedir. Özellikle 4 ve 5 ten değerli taşlar bulma ihtimaliniz vardır. Artılı silahlar eklendiğinde bunları sadece gerekli taşlar ve demirciliği 100 olan kişiler üretebilecek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...