Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

30-40 m skıll poiintli carekter arıyorum

lurthz

Öne çıkan mesajlar

sen anaokulundamısın arkadasım yada hayatın boyunca Türk dilini hakkıylamı kullandın ? C ile K arasında farkı ayırt edemiyomusun ? , hayır düzüeltme olsa sırf sen anla diye düzelticem, illa burda konu açmak için en az 1000 tane saçma pos mu kasmam lazım yada milletin imla hatalarıyla kafa bularak burda kendinizce diksiyon dersimi veriyosunuz ? ne istediğindiği belli burdaki durum seni rahatsız ettiyse, yada kouyla ilgili bir bilgiye sahip diilsen yazma arkadasım yazma, git oyunu oyna pvp ni yap pve ni yap benim işime yaramıyosan fikirlerini kendine sakla altı üstü bi karakter satın alalım dedik Türkiyenin gündemine çevirdiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

fix'd

lurthz said:

sen anaokulundamısın arkadasım yada hayatın boyunca Türk dilini hakkıylamı kullandın ? C ile K arasında farkı ayırt edemiyomusun ? , hayır düzüeltme olsa sırf sen anla diye düzelticem, illa burda konu açmak için en az 1000 tane saçma pos mu kasmam lazım yada milletin imla hatalarıyla kafa bularak burda kendinizce diksiyon dersimi veriyosunuz ? ne istediğindiği belli burdaki durum seni rahatsız ettiyse, ya da kouyla ilgili bir bilgiye sahip diilsen yazma arkadasım yazma, git oyunu oyna pvp ni yap pve ni yap benim işime yaramıyosan fikirlerini kendine sakla altı üstü bi karakter satın alalım dedik Türkiyenin gündemine çevirdiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Zikko said:

fix'd

lurthz said:

sen anaokulundamısın arkadasım yada hayatın boyunca Türk dilini hakkıylamı kullandın ? C ile K arasında farkı ayırt edemiyomusun ? , hayır düzüeltme olsa sırf sen anla diye düzelticem, illa burda konu açmak için en az 1000 tane saçma pos mu kasmam lazım yada milletin imla hatalarıyla kafa bularak burda kendinizce diksiyon dersimi veriyosunuz ? ne istediğindiği belli burdaki durum seni rahatsız ettiyse, ya da kouyla ilgili bir bilgiye sahip diilsen yazma arkadasım yazma, git oyunu oyna pvp ni yap pve ni yap benim işime yaramıyosan fikirlerini kendine sakla altı üstü bi karakter satın alalım dedik Türkiyenin gündemine çevirdiniz.

:D
Sosyal ağlarda paylaş

Burda ilk kez böyle bi konu açan ben diilim biraz forma göz gezdirirsen eve karakter alım satımıyla ilgili konular diğer oyun makanikleriyle ilgili konulardan daha fazla gayet insanlar alış verişini yapmış hiç bir şekilde de uyarı almamış sorunda yaşamışlar, ben açınca troller hordladı anlamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...