Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vücut geliştirme #5

AthleT

Öne çıkan mesajlar

kenshin haklı ben yarışmaya hazırlanırken fazla yiyemememin sebebi aşırı clean besleniyorum yemekelr boğazımdan geçmiyo yemek istemediğim için bırakıyorum hatta bazen öğüre mğüre yiyorum almam gereken macro ve micro nutritionlar için
yarışma bitti mi 10 porsiyon adanalar baklavalar geliyo direk haftada 10kg alıyorum dsgdsfgfdgf
Sosyal ağlarda paylaş

benim dediklerimi dogrulayarak niye bana karsi cikiyorsun?

clean besini insanin yiyesi gelmiyor, AC olsan yersin tonbaligi manyak nutritious bir besin, yani doyuyorsun.

bu sey gibi normal yemegini yersin daha fazla yiyemem sanirsin ama tatli gelir onune ikinci miden acilir "tatli midesi", cunku ilkinde zaten doymussun ama o tatli gelince beynin kapatiyor doyma hissini ve oburluk oluyor. doymadigin icin tatli yemiyorsun yani, doymana ragmen yiyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

33 kilo gitti.

ben bi 9 gün tatile gittim. öğünlerde genelde temiz yemeye çalıştım ama abur cubur çok tükettim. kilo almadan döndüm. çok korkuyodum 3 kilo almışımdır kesin diye, 100 gram verip dönmüşüm. sdf. gerçi koştum, yüzdüm, squatlarımı yaptım evde. yakmışımdır.

geçen gün bacağımı ölçtüm, vücudumdaki en sinir bozucu yer bacaklarımdı. toplamda 15 cm incelmiş bacaklarım bu süreçte. aşşırı sevindirdi.

22 kilo daha vermem lazım, sonra artık kiloyu korumaya geçiyorum. :)-D

burayı da diyet günlüğü gibi kullanıyorum. çok pardon.

bu hafta 5 gün antrenman var. 3'ü bitti ve ben yürüyemiyorum. gg.
Sosyal ağlarda paylaş

122,7 ile başladım. 130'u gördüğüm oldu 16 yaşındayken. çok vahim cidden.

70'in altını en azından görmeyi hedefliyorum. 70 de ok benim için yoksa. zaten kas kazanarak zayıfladığım için şu an 90 kilo olan bir insandan daha inceyim. ama 65 kilo hiç fena olmaz. :)

son bifor aftırımı buraya koyamıyorum, pati çünkü. sdf. 12 temmuz'dan var bitane onu koyayım.

burda 122,7 kiloyum:

burda da 92 falan olmam lazım, 12 temmuz işte.

bunları sürekli yapıyorum, saklıyorum. progress'i görebilmek için.

bir de benim bir sorum var. barlardan dolayı ellerimin içinde yara oluşuyor sürekli. artık geçmiyor da. bunları geçirmenin bi yöntemi var mı? eldiven de bir işe yaramıyor bende açıkçası.
Sosyal ağlarda paylaş

feverfeverray said:

acıyor abi acımaz mı
rengi koyu fln oluyo hatta her antrenmanda, sıkışmaktan

bu yaşıma kadar bar tutsam 25 yaşında 122 kilo mu olurum

pad salonda vardı sanırım yoksa hemen alıyorum

eldivendir paddir filan biraz gereksiz, hele ki türkiyedeki tırtıkları artık yıpranmış/uyduruk barları düşününce

benim tahminim barı doğru tutmayı bilmemekten oluyor o nasırın çok büyük bir kısmı.
Bundan 1 ay önce spora bir arkadasımı baslattım adamın elleri 1 ayda nasır kesti. o kadar anlatıyorum nasıl tutması gerektigini ama yine gidiyor bildigini yapıyor avcunun içiyle tutuyor barı çekme hareketlerinde sonucu bol miktarda nasır.

https://www.youtube.com/watch?v=_ZBmiQm4MF4

mark reisin dedigi gibi yaparsan nasır cok azalacak sadece parmak bogumlarının orada olacak onları da ara ara tek bıcaklı bir tıraş bıcagı ile alabilirsin.

aşagıda verdigim linkte de mevcut nasıra neler yapmak lazım onlardan bahsediyor

https://www.youtube.com/watch?v=z4Ag3NMVTic
Sosyal ağlarda paylaş

madem nasir ve bar dendi

uzun aradan sonra eski gucume dondum ve yine deadliftte takildim
parmaklarim baya baya aciyor artik bar kaymasin dusmesin diye debelenirken, iki set ters piramit yapip gidecegim onda bile erken bitirmek zorunda kaliyorum

nasir minimum, deri sikisacak sekilde tutsam zaten 2 cm kaldiramiyorum acidan
pudra yok
mixed grip istemiyorum
eldiven tirt

standart kaldirdiginizin yarisini kaldirip 10 sn bekleyin falan diyenleri okudum, bir aydir yapiyorum faydasini gormedim, kayacagi varsa kayiyor bar

var mi oneriniz baska
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...