Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vücut geliştirme #5

AthleT

Öne çıkan mesajlar

@Jaegerjaquez

Abi sırf protein yiyorum bazen bir öğünde tok tutuyor ama vucutta enerji olmuyor kütük gibi oturuyor mal gibi kalıyosun böyle enerjisiz. Birde kullanılmayan proteinde yağa dönüşüyor. Kas yaptım zaten istediğim kadar sıfır beden olmak istiyorum. Sana soruyum hareketleri çok tekrar yapmaya başlasam kas parçalanırken şişmeye devam mı eder yoksa sadece parçalanıp ayrım yerleri belli olmaya mı başlar. Çok tekrar yaparken proteini spor yapmayan insan kadar alsam nolur. 

Sosyal ağlarda paylaş

9 saat önce, tiLi dedi ki:

aç uyuyamıyorum. ekmek yiyince hemen uyuyom veya konfleks. konfleks uyku ilacı etkisi yapıyo bildiğin

11 saat önce, reyou dedi ki:

ac nasi uyuyonuz ya, ben midem guruldarken uykuya dalamiyom. sut mut bisi icmem lazim en azindan, cay iyice midemin kazinmasina sebep oluyo. incir kurusu fln yesek olmuyo mu ?

Çünkü hala aklınızda bişeyler yemeniz gerektiği bişeyler yiyebileceğiniz ihtimali var. Taa öğlenden belirlemiştim bişey yemeden yatacağımı. Bişey yemeyeceğiniz kafanızda kesin olursa uyursunuz. 

Sosyal ağlarda paylaş

Haftada üç gün gidiyorum. Pazartesi Göğüs - ön kol. Çarşamba Sırt-Arka Kol, Cuma Omuz Bacak. 

Aralıktan beri bu düzendeyim vücut belli bir şekil aldı özellikle bayramda uzun süre görüşmediğim insanlar sende bir değişiklik var diyor bu iyi geldi bana ama yine de yetersiz hissediyorum kendimi. Acaba yine üç gün gitsem salona ama her bölgeden yani altı bölgeden şöyle üçer hareket yapsam daha doğru bu olur diye düşünüyorum. Siz ne dersiniz? 

Edit: Sadece 4 kilo aldım 172 boy 64-68 oldu o kadar belde hafif yağ da var karın hiç çalışmıyorum. Zayıf olduğum için hiç dikkate almıyorum en azından 75+ olana kadar.

karatan tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

13 saat önce, Mal dedi ki:

@Jaegerjaquez

Abi sırf protein yiyorum bazen bir öğünde tok tutuyor ama vucutta enerji olmuyor kütük gibi oturuyor mal gibi kalıyosun böyle enerjisiz. Birde kullanılmayan proteinde yağa dönüşüyor. Kas yaptım zaten istediğim kadar sıfır beden olmak istiyorum. Sana soruyum hareketleri çok tekrar yapmaya başlasam kas parçalanırken şişmeye devam mı eder yoksa sadece parçalanıp ayrım yerleri belli olmaya mı başlar. Çok tekrar yaparken proteini spor yapmayan insan kadar alsam nolur. 

Kullaanılmayan proteini osuruyosun diye biliyorum ben, yağ olduğunu hiç duymadım. Günlük karbonhidrat değerini almadığın için enerjisiz kalıyosundur.

Sosyal ağlarda paylaş

49 dakika önce, Jaegerjaquez dedi ki:

bu kız powerbuilder oldu iyice başımıza dsfgasdfgdsa

ajshdjkahsd haftada 1 ağır çalışıyorum ya. diğer 2 gün rep ve nabız odaklı XD

gülleci sovyet fiziğine ulaşmak sandığınız kadar kolay olsa ohooo

fakat quadlarım zaten 23 sene obez gezdiğim için heyvan oldu. napcam bilmiyorum, salondaki hocaların nerdeyse hepsinden büyük quadlarım var şu an

feverfeverray tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
On 18.06.2019 at 11:40, Black-ice dedi ki:

before after da koyim

İçeriği gizle

beforafter.jpg

birinci başladığım gün 

ikinci 20 gün önce antreman öncesi 

sonuncuyu dün çektim antreman sonrası

göğüste pectus excavatum var. çok hafif de omurga eğrilim var. tüm imkansızlıklara rağmen basıyorum sdf ama göğüs geride kalıyor biraz.

inb4 göğüs kıllarım ?

Helal olsun cok iyi toplam kac gun var ikisi arasinda?

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

eyvallah. yazdım abi yediğim yemekleri programı falan 218'de var. full body çalıştım haftada 3 gün ama artık yetmemeye başladı heralde. pek ilerleme kaydedemedim fotodan beri. 2-3 hafta aksattım falan. ondan bu hafta klasik 3 splite geçtim.

o son foto biraz da ışıktan öyle ya. :d daha yolun baya başındayım. hatta hala random birine sorsam zayıf biriyim. ilk başladığımda direk undead gibiydim tabi işte şimdi normal oldum.

bench presste de pek bişey bastığım yok. 50 kg fln yapıyorum 4x8. (20 ile falan başlamıştım tabi) o estetik dediğin yağsız oldugum için kaslar gözüküyo ondandır büyük ihtimalle.

Black-ice tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...