Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vücut geliştirme #5

AthleT

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
beyler şimdi ben kilo verme öncelikli gidiyorum da yeni bi hocaya geçen ölçüm yaptırdım. buhara girdiğimi vs. söyledim spordan sonra, yüzmeye geldiğidne vs. gir normal sporun üstüne girme dedi.

neymiş, normal sporun üstüne girersek kas kaybı olurmuş. ödem atar ama kas kaybını da tetikler vs. dedi.

Şimdi mantıken bakınca bana saçma geldi ama bir şey diyemedim.

Buhara girmeye beni alışkanlık halien getiren adamda eski vücut geliştirici ve gittiğimiz salonda da bir dönem çalışan besyo mezunu, mezuniyetini de vücut geliştirme üzerine yaptığı tezle vermiş bi arkadaş. o da benle geliyor mesela direkt vücut geliştirmeye giriyor 5 dakika.

HANGİSİNE İNANAYIM :(

Bana bayağı saçma geliyor buharın böyle bir kötü etkisinin olabileceği de işte bakalım...
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
yıllardır ilk kez spor salonuna gittim, bundan öncekiler de hep heves edip gitmemiştim, bu sefer hep spor yapan bir arkadaşla başladık, bu sefer sürekli olacak gibi.

pazartesi günü başladık, bana spor salonunda genel böyle başlangıç hareketleri falan yaptırdılar işte her bölge için ancak 2 gündür tüm kaslarım sırasıyla geberdi şu an dede gibi yürüyorum.

yarın sizce ağrısa da kaslarım gitmeliyim spora daha kötü olur mu? yoksa bekleyeyim mi tamamen geçsin diye.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...