Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çılgınca dans eden türbanlı

benhakimimmasumbey

Öne çıkan mesajlar

Saeros said:

Liebe said:

niye gereksiz, türbanın doğasında erkeği cezbetmemek yok mu zaten saçı bile gözükmesin ki erkeğin canı çekmesin. abla göt meme kalça bel ne varsa yardırıyor.

dipnot: uzun uzadıya yazamadım işte anlayın demek istediğimi.

demek istediğini anlamak zor değil; farklı bi düşünce değil çünkü, düz mantık

şu yaptığın türbanlı ayrımıyla ve sunduğun neden sonuç ilişkisiyle türbanlı kadınlar dansetmesin, evlerinde sus pus otursunlar düşüncesini farkında olmadan destekliyorsun

yok o zaman türbanını çıkarsın diyorsan o da kolay değil işte, "şort giymişti ben de siktim" tarzı savunmaların mahkemelerde geçerlilik taşıdığı bir ülkede türbanın sağladığı kolaylıkları tahayyül etmek zor değil. bi de aile baskısı maskısı var tabi. hatta videoyu izlerken "ne dayak yemiştir sonra babasından" diye düşündüm şahsen.

evet bazı türbanlılar çok gıcık insanlar ama bazıları da değil. bi zahmet şöyle ufak ayrımlardan kurtulun da kimsenin eline koz vermeyelim artık

sen bi plaja git de dayı broşür versin. evinde oturması lazım zaten bunların, allah öyle istiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

Liebe said:

niye gereksiz, türbanın doğasında erkeği cezbetmemek yok mu zaten saçı bile gözükmesin ki erkeğin canı çekmesin. abla göt meme kalça bel ne varsa yardırıyor.

şu yaptığın türbanlı ayrımıyla ve sunduğun neden sonuç ilişkisiyle türbanlı kadınlar dansetmesin, evlerinde sus pus otursunlar düşüncesini farkında olmadan destekliyorsun

yok o zaman türbanını çıkarsın diyorsan o da kolay değil işte, "şort giymişti ben de siktim" tarzı savunmaların mahkemelerde geçerlilik taşıdığı bir ülkede türbanın sağladığı kolaylıkları tahayyül etmek zor değil. bi de aile baskısı maskısı var tabi. hatta videoyu izlerken "ne dayak yemiştir sonra babasından" diye düşündüm şahsen.

evet bazı türbanlılar çok gıcık insanlar ama bazıları da değil. bi zahmet şöyle ufak ayrımlardan kurtulun da kimsenin eline koz vermeyelim artık

yalnız bahsettiğin şey gibi olsa bu kızın durumu, annesi babası orda ağzına namluyu gömüp beynini duvara yapıştırmıştı bu kızın.
Sosyal ağlarda paylaş

saerosun bahsettiği gibi bir ailesi olsa dedim. eğer yapmıyorlarsa bi gariplik var zaten bırak başını da açsın öyleyse çünkü kendini allah yolunda günahlardan korunmak
başkalarının günaha girmesine mani olmak için örten birinin götünü memelerini böyle kalabalık bir ortamda hüpür hüpür oynatması bu başını kapatması davasına uygun bir hareket olmuyor. dolayısıyla mantığım dönüp dolaşıp ilk mesajımda yazdıklarıma gidiyor.

ama tabiki pendikte yaşayan biri olarak bu kızdan milyon kat beterlerini her gün defalarca kez görüyorum. sahillerde ön sevişmeyi çoktan geçmiş artık sevişmeye doğru giden türbanlı kız ve sevgilisi kombosu dolu.
Sosyal ağlarda paylaş

türbanın doğasında libidomu allaha havale ettim gibi bişey yok. sktrboktan din adamlarından duyup duyup fikirler ediniyosunuz meselenin özünü kaçırıyosunuz. türbanla ilgili olan ayette yolculukta muhamedin karısı ayşenin boynundaki takıları kayboluyo sonra ayşe de kezbanlık yapıp kafiledeki adamlardan birini suçluyo bakıyodu bu boynuma zaten diye sonra da ayet iniyo ziynetini göstermeseydin sen de lan zaten tekinsiz yerlerden geçiyosun insan bir ihityatlı olur diye. ayetin hiç bi yerinde libidonuzu kendinize saklayın veya saçınızdan tahrik olan dallamalara karşı seksi seksi durmayın demiyor.

zaten başına alt tarafı bi bez parçası bağlamış bi kadının alev alev yanmayabileceğini nası düşünüyosunuz lan
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

Liebe said:

türbanı veya örtünmeyi, bir manası olmayan bir kıyafet olarak alırsak dediğin doğru ama,

yüzde yüz oranla bütün türbanlılara sorsan, örtünmenin faziletlerinden sana sayfalarca bahseder ve devamı gelir.

hal böyle iken birileride çıkıp bu ne perhiz ne lahana turşusu diyor.

özetlemek gerekirse, bu dans eden kıza da sonran, sana itiraz etiğin argümanları sıralayacak,

diğer taraftan bu çağ dışı ve her tarafından mantıksızlık fışkıran kılık kıyafeti giymek zorunda bırakılan insanları, "özgürlük" diye bu duruma hapsetmemek lazım
Sosyal ağlarda paylaş

fede said:

türbanın doğasında libidomu allaha havale ettim gibi bişey yok. sktrboktan din adamlarından duyup duyup fikirler ediniyosunuz meselenin özünü kaçırıyosunuz. türbanla ilgili olan ayette yolculukta muhamedin karısı ayşenin boynundaki takıları kayboluyo sonra ayşe de kezbanlık yapıp kafiledeki adamlardan birini suçluyo bakıyodu bu boynuma zaten diye sonra da ayet iniyo ziynetini göstermeseydin sen de lan zaten tekinsiz yerlerden geçiyosun insan bir ihityatlı olur diye. ayetin hiç bi yerinde libidonuzu kendinize saklayın veya saçınızdan tahrik olan dallamalara karşı seksi seksi durmayın demiyor.

zaten başına alt tarafı bi bez parçası bağlamış bi kadının alev alev yanmayabileceğini nası düşünüyosunuz lan

işin pis tarafı bu zaten, sende biliyorsun ki bu kılıkla ortada gezen ve insanları bu kılıkla ortada gezmelerini salık verenlerin argümanları farklı, islam öncesi iran saraylarına kadar uzanan bir kıyafet bunlar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...