Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Interview (2014)

progamer

Öne çıkan mesajlar

bayağı kaale aldılar da şu anda kanıtlama ve buna karşı napılacak kısmındalar, ırak'ta wmd bulduk fabrikasyonlarından sonra elle tutulur birşey lazım. birşey yapma kısmına da gelince nukeleyecek halleri yok, net'ini de kesemez kimland'in çin'den geçiyordur hatlar heh. "kafa patlatıyoruz napacaz diye" biri açıklama yapmış obama yancılarından.
Sosyal ağlarda paylaş

sony pictures başkanı da "bizim kabahatimiz değil, obama üzdü bizi" dedi. e haklı adamlar, bir yandan herkes dava ediyor, obama da demiyor ki "ben sizi kurtarırım, öderim sizi dava edenlerin tazminatı". sanki murica'yı kurtarmak sony'e kaldı. adamlar şantaja devam ediyor açık açık, bir sony e-mail'inde "ah bu yahudiler" tarzı birşey geçiyorsa bitirirler zaten hollywood'da yaşatmazlar o şirketi. kimse demez "sony murica'yı kurtardı" diye.
Sosyal ağlarda paylaş

ya adam yahudi, holivud'da elinden tutup kayıra kayıra bir yerlere getiren prodüktör gene yahudi. adam kayırmacılık sadece bizde yok işte, bu adam da kayırılmadan böyle bu noktaya gelebilecek biri değil çok net. yahudi olmasına zerre sözüm yok ama yeteneksiz olup bu kadar kayırılmasına var. ey yahudi prodüktörler, kayırın tamam eyvallah da lütfen biraz daha seçici olun, yeteneksiz olmayanı da vardır illa ki. sonra pompalamayı kesmiyorsunuz, böyle komik konuyu alıp recep ivedik tiere getiriyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

en iyi kore sony'e haddini bildirmiş. amerikalılar japonlar ayaklarını denk alsınlar.

böyle film yapıp yayınlamak iki kilo taşak ister. kendin en başta itibarlı bir şirket olacaksın. sen kendi iç yazışmalarında üzerinden para kazandığın oyuncu yapımcı vesaire bunları itin götüne sokuyorsan zararın şu filmle kaldığına şükretmen lazım.

hiç inanmıyorum sinema mesuliyeti cart curt olaylarına. şantaja dönmüştür, kolunu bükmüşlerdir sony'nin. kafası atanın batman izleyenleri taradığı ülkede neyin tehditi.

obama da çıkıp kaale alacak değil yoksa şirket demokrasilerine, özgürlüklerine vurulmuş bir darbe olduğunu kabullenmek kim jong un nasıl koydu demekle eş değer olur.

death to america!

dip not olarak franco ve rogen kankalar biz nerede oynasak izlenir yeaaa moduna girdiler bile. bir pineapple express daha göremeyecek miyiz endişesi içindeyim. o daha önemli bir mesele bence sdf.

http://fusion.net/story/30789/hacked-documents-reveal-a-hollywood-studios-stunning-gender-and-race-gap/

Bence NSA yaptı Kore'ye ihale ediyorlar. Birazdan timleri gelir çay içeriz şimdi.

Guardians of Peace... GoP.

https://www.gop.com/

?!

Birazdan cruise füzesi gelebilir. Suadiye'de olan varsa kaçsın bugünlük.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

ya adam yahudi, holivud'da elinden tutup kayıra kayıra bir yerlere getiren prodüktör gene yahudi. adam kayırmacılık sadece bizde yok işte, bu adam da kayırılmadan böyle bu noktaya gelebilecek biri değil çok net. yahudi olmasına zerre sözüm yok ama yeteneksiz olup bu kadar kayırılmasına var. ey yahudi prodüktörler, kayırın tamam eyvallah da lütfen biraz daha seçici olun, yeteneksiz olmayanı da vardır illa ki. sonra pompalamayı kesmiyorsunuz, böyle komik konuyu alıp recep ivedik tiere getiriyorsunuz.

abi ülkede sabah akşam "alnı secdeye değiyor" diye kayırılmış işini yapamayan adamları eleştiriyoruz, bırak yavıdi de hemşerisini kayırsın sfds
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

adam kayırmak kamuda değilse sadece kayıranı ilgilendirir. Kayrılan kötü film yapıyorsa film zarar eder, başka film de çekemez. Ha zarar etmesine rağmen mi çekiyorlar(yok öyle bir şey) bu da seni, beni alakadar etmez. Tabi burada kötülük derecesi filmin ne kadar gişe yaptığı, yönetmen hasılat yaptığı sürece istediği kötü filmi çekecek bütçe bulur.
Sosyal ağlarda paylaş

yok gayet bizi de ilgilendirir izleyici olarak kayırılan kişi rezilse. alakadar ediyor çünkü komedi filmi yeteneksizleri adam sandler, ben stiller filan devam ederken bir de bu çıktı başımıza. eleştiriyorum zaten gidip evine bomba koymakla tehdit etmiyorum, eleştirmek de herkesin hakkı.

imdb forumunu açınca zaten en tepede direkt bu konuyu işleyen başlık varsa demek bu kanıya varan tek ben değilmişim.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

yok gayet bizi de ilgilendirir izleyici olarak kayırılan kişi rezilse. alakadar ediyor çünkü komedi filmi yeteneksizleri adam sandler, ben stiller filan devam ederken bir de bu çıktı başımıza. eleştiriyorum zaten gidip evine bomba koymakla tehdit etmiyorum, eleştirmek de herkesin hakkı.

imdb forumunu açınca zaten en tepede direkt bu konuyu işleyen başlık varsa demek bu kanıya varan tek ben değilmişim.

İyi de sen kötü filmi izlemek zorunda değilsin, bir kanıya varan kişi sayısının o kanının gerçek olup olmadığını ölçmek açısından doğru bir yöntem olduğunu kabul etmiyorum. Hangi kanıdan bahsettiğini de anlamadım.
Eğer ki vasat filmlerin çokluğundan rahatsızsan,o bakımdan haklı olabilirsin ama vasatın popüler olmasının sorumlusunun adam kayırma olduğunu düşünmüyorum. Eşyanın tabiatı gereği rafine olmayan işlerin tutma ihtimali daha fazladır. Ama bir film gişe getiriyorsa o film prodüktörünün gözünde kötü değildir. Genel bir sistem kötülüğünden bahsedilebilir belki.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...