Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

20 dakika önce, neokrasi dedi ki:

p22941336_b_h9_aa.jpg

forumda bahsi geçmiştir mutlaka. ilk iki bölümü izledim. çok iyi. bozmadan, hızlanmadan devam eder inş. 

Gizli içeriği göster

hatun iş yerinin camlarını çekpasla temizlerken telefon gelmesi.... matrix'e selam çakılmış.

bunu gold boklamıştı diye hatırlıyorum hiç başlamadım o yüzden. şişmana güveniyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

ben de gold ile benzer fikirdeyim. 3-4 bölüm izledim. tam ilgi çekecek gibi oluyor, bi gülme geliyor sonra. yok yani oturmayan bi şeyler var. oyunculuklar sırıtıyor biraz sanki. başroldeki küçümeni de severim aslında "büyük oyuncu olcak bu" diyodum ufakken gdhfnbb ama olduramadım yani buradaki role. Herkes yine fazla havalı. Bıkkınlık geldi bana bu sıradan insan gibi gözüken ama aşırı güzel, aşırı yakışıklı ve süper havalı karakter modelinden.

hani sinema camiasının "devlet memuru olabilirsiniz ama süper kahraman olmanıza engel değil bu, yeter ki hayatınızdan isyan etmeyin, ameleliğe devam bak siz de böyle olabilirsiniz" sübliminali midir nedir ki acaba

Sosyal ağlarda paylaş

images?q=tbn:ANd9GcRNgaus1EZmk-JVGwmrfpE

kafalar çok iyi. baya iyi film. 

images?q=tbn:ANd9GcSA_g7o3MK19xx1sF3whIv

baydı ara ara. ya da artık dönem polisiyeleri sarmıyor bilemedim. sonunu güzel bağlamışlar o ayrı.

images?q=tbn:ANd9GcSuLEmSx9Dn9hv8OLOduca

ilk sezondan daha çok sardı. belki daha az bildiğimiz konu olmasından olabilir. 

images?q=tbn:ANd9GcRGv1D-W5niPmhXgPEre1U

3. sezona başlarken gerek var mıydı diye düşündüm. Konuyu tamamen kapatmak ve diziye nokta koymak için fena değil olmamış. Devamı gelmeyecek bilin demek için yapılmış sanki. 2. sezonda da bitebilirdi. Yine de gideri var.

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, sylvanas dedi ki:

sikaryo 1-2 izledim. çarpıcı sahneleri vardı, benicio del toro süperdi. tarzım ya da ilgim olmayan bi konuda bile izletti. 

Gizli içeriği göster

ikinci filmdeki allaakbar bombacılarının sahnesi çarpıcıydı baya, çok gerçekçi çekmişler.

sıkaryolar ne güzel filmler ya ikisi de. del toro+josh brolin.. godtier tagteam

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...