Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Artık tekrar yapmak yerine konuyu ilerletmeleri güzel olurdu bence, bayağı potansiyel olan bir konsepti hem çok yüzeysel kazıyıp hem de kafalarına göre yamulttular.

Spoiler

Mesela başkasını öldürünce onun hayat süresini almak tek filmde işlendi, ya da direkt kural olarak söylenen "yeni yaşam ölümü resetler"i sonradan sequellerde ek sahneler ekleyerek kendi elleriyle bozmuşlar (bu şekilde kurtulan 2 kişi var seride zaten toplam, sonraki filmlerden birinde de sonra onların garip vahşi ölümü hakkında makale gösteriyor, oysa kural gereği kurtulmuş olmaları lazımdı)

Sosyal ağlarda paylaş

"olacakla öleceğe çare yok"a bağlandı işte bence. ?

okuduğum kadarıyla düşündükleri proje o ara ara gördüğümüz gizemli siyahi oyuncuyu içeren ama geçmişte geçen bir hikaye olacaktı galiba çekilseydi yeni. ama tabii bu vakitten sonra diriltmezler herhalde seriyi, korku filmleri zaten popülarite olarak biraz daha aşağıya kaydı gibi. sinemada oynayan hele hele çok azaldı, streaming platformları da gördüğüm kadarıyla hiç bütçe ayırmıyor.

Sosyal ağlarda paylaş

On 23.12.2022 at 22:43, progamer dedi ki:

AAAAQad3ywgN7fuehEe-Rclfi35EvUuQ_SeRcHyD

Çıkmış Netflix'te. Rian yapmış yine. Beğendik baya, güzeldi. 

Çok önyargılı başladık ama baya iyiydi. sıkmadan sürükledi. 

images?q=tbn:ANd9GcRNzuU_luTsh_4plIssOTc

fragmanı izlemeden, filme başladık. hiç beklemediğim bir film çıktı. hoş, olsa da olur olmasa da.

yönetmen olivia wilde, onun için iyi iş.

Sosyal ağlarda paylaş

Ki ki ki, ma ma ma

2009 documentary His Name Was Jason, a revelation from composer Harry Manfredini would change things. After all this time, he revealed exactly how he came up with those iconic noises. Using Pamela’s “Kill her mommy!” line from the first film, Manfredini distorted words “kill” and “ma” until they sounded like the recognizable tune we all know and love.

Scalanova tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

4 saat önce, Scalanova dedi ki:

Ki ki ki, ma ma ma

2009 documentary His Name Was Jason, a revelation from composer Harry Manfredini would change things. After all this time, he revealed exactly how he came up with those iconic noises. Using Pamela’s “Kill her mommy!” line from the first film, Manfredini distorted words “kill” and “ma” until they sounded like the recognizable tune we all know and love.

100 yaşıma gelsem yine açar izlerim. zaten şu göl kenarı filmleri gençlik kampları mevzusu hep hoşuma gitmiştir amerikan korku filmlerinde. ?

Sosyal ağlarda paylaş

alien-1979-sigourney-weaver-movie-poster

Dün Alien izledim. Bugün Aliens. Daha önceden tv de görmüştüm, AvP oyunları, filmleri, comicler filan hepsini okudum, oynadım, seyrettim tabii de, ilk defa düzgün oturup izledim orjinal filmleri. Alien 10/10 Sci fi  Horror. Aliens 10/10 Sci Fi aksiyon. Alien'ın atmosfer, crew, daha düşük bütçeli korku olması daha çok hoşuma gitti ama. Alien 4'ü de hatırlıyorum biraz ama 3ü hiç seyretmedim sanırım. Yarın da ona bakıcam. Bide Facehugger lar kadar beni  korkutan, tiksindiren, rahatsız eden başka yaratık yok. Belki half life daki headcrabler sdf

Sosyal ağlarda paylaş

Alien_Resurrection-257654592-large.jpg

Resurrection bitti şimdi. 3. film iyi değildi, çakma Alien 1 gibiydi ama en azından David Fincher atmosferi tutturmuş az çok, arada 1-2 güzel sahne vardı filan. Resurrection ise seyrettiğim en boktan film olabilir sdf Off çok kötüydü. Sigourney Weaver parasına bakmış kasmamış hiç kendini, Ripley eski filmlerle alakasız çok, geri kalan castte çok kötüydü. Aksiyon boktan, korku desen yok, çekimler, devamlı close uplar milletin suratına, bide garip metalik bi tint eklemişler nefret ettirdi filmden. Sondaki hybridde korkunç değildi sadece iğrençti. 4 filmi seyredip bırakıcaktım, AvP ve Prometheus seyrettim defalarca, Covenant'da çok umrumda değildi ama seyrettiğim son Alien filminin bu olmasını istemiyorum, hepsini seyredicem. Unutmak istiyorum bu filmi sdf

Sosyal ağlarda paylaş

cam soğan fena değildi pleblere kaliteli çerez yine, leblebi yerine kaju yediniz iyisiniz ha ;)))

Spoiler

çözümden sonraki yıkım biraz off geldi, nflx niggawomyn empavırmınt diye eklenmiş gibi, ondan sonra şişko zenciler waffle hausta mekdanısta kavga çıkarıp tezgahta tepiniyorlar...

goldbären tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

İnsanlar ne beklentiyle izledi bilmiyorum da bildiğin standart Gülse Bisel çerezlik filmiydi işte. Şahese bekleyen zaten baştan yanlış koymuş beklentiyi. Evde kalana vakit geçirtmelikti. Ekşi'de fularlı ergenler yerden yere vurmuş standart.

Serkan Keskin hem komedi hem dramayı iyi oynayan nadir oyunculardan, filmde oğlunu oynayan genç de ekstra başarılıydı. Fatih Artman'ı tanıyamadım bile, adam erimiş bitmiş, Behzat Ç günlerinden bu yana rahat 25 kilo falan vermiş en az.

Rewendor tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...