Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

On 13.12.2022 at 03:55, goldbären dedi ki:

ya millete verdikleri puanlar yüzünden sataşmıyorum pek, salmak lazım adam 8lik eğlendiyse ne mutlu. bak yukarıda da woozy emoji attım geçtim...

ama harbi kötü filmdi e.e.a.a.o. ya, three idiots all is well tadındaydı gerçekten sdfs.

Yargılanacaksın, at fularını  yere çık kapıdan. Yılın filmi,izilediğim en güzel filmlerden biri.  

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, Silphatos dedi ki:

arada böyle darlanmalı film izlemek iyidir ya

https://www.theguardian.com/culture/2022/oct/02/martin-mcdonagh-banshees-of-inisherin-interview

Martin McDonagh: ‘No one really tries to make sad films any more’

hayat yeterince sad cunku, bi de niye ustune sad films izleyelim?

bunu dusunmemis mi McDonagh abi

Sosyal ağlarda paylaş

18 saat önce, razzRaziel dedi ki:

zor bitirdim ya, kötü olduğundan değil de aşırı darladı beni. iyi film.

yalnız sahnelerde tüm yeşillikler ağzına kadar tarla dolu, köyde 20 kişi yaşıyor sdf.

hgO9NMd.png

Bu yüzdne sinemada gitmeyi planlıyorum, heyecanla bekliyorum. Şubat'ta gösterime girecek.

Sosyal ağlarda paylaş

On 09.12.2022 at 06:04, BiTcH_oFBaT dedi ki:

Sıcak Kafa'yı dün bitirdik. 4. bölümden sonra filan kitaptan tamamen kopuyor, başka bir boyuta geçiyor. Kitapta konu bu kadar uzamıyor normalde. Belki de o yüzden Afsin Kum ismi görünür bir yerde yazmıyor. Kendi de istememiş olabilir yani ? Ama 2. sezon muhabbetine destek veren bir twit de attı. Devamı güzel olur. Yeter ki gereksiz duygusallık basmasınlar...

allah kahretsin miniseries diye izledim bitirdim butun konu ayakta kaldi. 8. bolumde her seyi nasil baglayacaklar diye diken ustunde izledik. boyle senaryo aksama kadar 20 tane cikaririm

kimin 2 sezon izleyecek vakti var

birdahakine daha dikkatli olacagim dizi secerken ?

bikac farkettigim sey

Spoiler

yangin ozgur'un oldugu odadan basliyor fakat ne hikmetse zar zor kacarken asagi katta yanmis birine yaka kartini takiyor. go figure.

ana karakter immunity'den kurtulmak istiyor da, kurtuldum dese smk inanip pesini birakacak mi? veya kurtuldugunu nasil ispatlayacak anca delirerek, 2 turlu de game over.

Sosyal ağlarda paylaş

On 20.11.2022 at 13:02, Rewendor dedi ki:

Final Destination (tüm seri)

25096.jpg

Bunlardan 2 tanesini falan izlemiştim, geçen h.sonu başlayarak 5 filmi şöyle baştan sona bi izledim tekrardan. 1,5 saatlik hızlı hızlı yüksek tempolu filmler. Aşırı bilindik olduklarından detaya girmiyorum. Bazen "subtelty"i çok bozmuş olmanın ve "ölümün kuralları"nı biraz fazla flu bırakmanın dışında çıtır çerezlik güzel izlenmelik.

bunu izleyince yataktan cikmiyorum bi gun filan.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...