Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Blonde / Netflix

1/10

Asiri zaman kaybi. Ana de Armas’in performansi cok iyi ona yazik olmus. Yonetmenin oh cok blurlu cok depresif sanat yapiyorum hevesine kurban olmus film. Uc saatin ikisi fetus animasyona bakmak sikici. Dort bes kere film ne zaman bitecek diye baktik.

Sosyal ağlarda paylaş

allquiet-2048x1365.jpg

Film olarak çok iyi ama kitabın uyarlaması olarak tam olmamış ya. Ön cephe vahşetini/ korkusunu vermişler de kitap ta ki Paul'un arada sivil hayata dönmesi, ordaki insanların davranışlarını görmesi gibi sahneleri de olsaymış keşke. 

see-how-they-run-SHTR_PAYOFF_WINDOW_ONLI 

Agatha Cristie/Who Dunnit komedi. Eğlenceli film. 90 dakika hiç uzatmadan baymadan bitti. Bide Soarsie ❤️ 

Sosyal ağlarda paylaş

images?q=tbn:ANd9GcSh_SVYC_q1u9OLxnd8aRc

İlk sezonu da güzeldi ama ikinci sezon çoook iyi. video teknolojisi ve yapay zekanın geldiği nokta çok korkutucu ve bu gerilimi çok iyi veriyor. bu sezon 6 bölüm. Su gibi akıyor.

header.jpg

Yani ara ara eğlendirdi de artık bu tarz filmler mi sarmıyor bilemedim. 6/10

p7892928_b_h10_ab.jpg?w=960&h=540

Ben bu diziyi neden daha önce izlememişim.. Çok güzel soru haha 

İlk üç sezonu bitirdim ve cidden çok iyiymiş. her karekter ayrı incelikte işlenmiş. detaylar çok iyi.

images?q=tbn:ANd9GcQKGqz26htqZYDjDEveTNn

5. sezonla dizi final yaptı ve son iki sezonun ne heyecanlandıran bölümü de finali oldu. evet güzel bir eşleşeme ile bitirdiler ama yani yarım yamalak bir final olmuş. Çooook önce bitmesi gerekirdi tabi o ayrı. 

images?q=tbn:ANd9GcRqsVHTY38-r3XXZdD8wO_

Zoe Saldana var diye izliyim dedim ama gülseren budayıcıoğlu'nun abd versiyonu çıktı. ilk bölüm dışında mutlu bir an yok. hep mi depresif olur bir yapım ya. neyseki mini seri...

MV5BZmFjOTY0NTktZWVlOC00MWQ2LTg5MDktZDI1

Baydı... kaleciyi sevdim ? 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...