Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

spacer.png

trt diye önce akpartisi güzellemesi yapılıyor sandım da devleti, hükümeti/leri konuşmadan etkin pişmanların dilinden fetö yapısını anlatıyor. Az çok hepimizin bildiği konular tabii; çocuğu takip et, çalıştır, yerleştir falan ama detaylı anlatınca epey şaşırdığım noktalar oldu. İnanılmaz detaylı çalışmışlar. Youtube'dan izliyorum her bölüm 40-45dk 

Sosyal ağlarda paylaş

On 06.08.2022 at 14:12, goldbären dedi ki:

MV5BNzI4YzkyMTYtYmQ1MC00NjYwLThkMDgtY2E1

Fena değil ama 8lik bir mucize göremiyorum. Film basit duruyor gibi gelebilir ama setler falan meşakkatli aslında, güzel çekilmiş.
En sevdiğim masallardan, beyaz adam geliyor ve boş inanışlı, sistematik olmayan çekirge ırkı felaketten kurtarıyor ?

bunun belgeseli vardi the rescue onu izledim, mevzu fena. filmi henuz izlemedim ama hakkaten beyaz adam kurtariyor cekirgeleri.

Sosyal ağlarda paylaş

all-or-nothing-arsenal

off çok keyifle izledim, hele ki son bölümü hahahahaha vurup geçip bunları ucl dışına attığımız o anları izlemek hele ?

bu arada diğer all or nothinglerden daha farklı Arteta belgeseli olmuş. Auba olayını üstü kapalı sadece Arteta gözünden anlatmışlar. Bazı oyuncuları hemen es geçmişler filan. biraz fabrikasyona dönünce üstün körü olmaya başlamış

Sosyal ağlarda paylaş

MV5BN2QzNWYwODAtZjY3Ny00MDRhLTllYTUtNDVk

olayın derinliklerinden çok aşka odaklanmışlar. güzel konu aslında ama yani bu kadar aşkı göze sokmasalar olurmuş. 

6/10

5648054.jpg

biraz eh başladı ama fena değil. yeni taşındıkları evden karşıda oturan kişileri dikizleyen bir çifti anlatıyor. sonrasında olaylar olaylar. 

6.5/10

MV5BOWQwOTA1ZDQtNzk3Yi00ZmVmLWFiZGYtNjdj

bu kadar iyi beklemiyordum. tabi ki klişe dolu ama güzel olmuş.

Sosyal ağlarda paylaş

On 05.09.2022 at 07:50, Scalanova dedi ki:

The offer

dun bir oturusta yuttum, godfather’a yakisan bir sey olmus, cok begendim.

10

bilmem kacinci kez izlemek icin 82gb lik versiyon indirdim bambaska bir gozle izlerim simdi.

Godfatheri izledim , diziye yakismadigini gordum ? zamanin aci gercegi, degisim..

Sosyal ağlarda paylaş

MV5BZjI3NjcyN2UtMGNhZC00YTYxLWJmOTQtNWI1

Apple+'ın 6 bölümlük mini serisi. Gerçek bir hikayeden uyarlama.

Sağdaki abimiz bir şekilde hapse giriyor ve soldaki tipten işlediği cinayetler hakkında bilgi alması isteniyor. 

Yani diziye 3. bölümde filan konsantre olabilidik. Başı biraz sıkıcı mı diyim ağır mı diyim bilemedim. Ya da biz modumuzda değildik ? Fena dizi değil. yoklukta izlenir.

MV5BYmMxZWRiMTgtZjM0Ny00NDQxLWIxYWQtZDdl

Pazar sabahı sinema kuşağı. Böyle düşününce ve böyle bir anda izleyince eğlenceli. Ötesine geçemiyor.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...