Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

On 22.07.2022 at 08:02, Goering dedi ki:

el_buen_patron_90243.jpg

The Good Boss

Senaryo klişe olsa da aşırı iyi bir film olmuş, yabancı oscar'ı alır.

8/10

Ben sonu haric begendim. Giris biraz yavas, gelisme iyi, Javier'in ve Mirales'i oynayan elemanin oyunculuklari cok iyi, ama ending beklentimiz daha farkliydi. 7.4

Spoiler

Inspection a gelen kadro sirasinda butun kirli camasirlarin dokulmesini ve komedik bir durum olusmasini bekledik acikcasi. Fortuna nin oglu olayi light moda biraz agir kacti, belki o sahne gosterilmeyip dialog olarak verilse, yada daha komedik islense tempoya daha otururdu.

Sosyal ağlarda paylaş

On 18.07.2022 at 08:11, bLackcha0s dedi ki:

spacer.png

Köpek filmlerini severim. Tatum'un ilk yönetmenliği. Sahibi şehit olunca asker köpek dostumuzu bir yolculuk için beyin travması yaşamış eski bir askere emanet ediyorlar. 

Tatum'un köpeği 3 yıl önce ölmüş. Onun anısına da bu filmi yapmış. Güzel bir pazar filmiydi 7/10 

+1 tam pazar filmi. Hic sikilmadan izledim. 7/10

Sosyal ağlarda paylaş

5592799.jpg

Yani güzel dizi, Jeff Bridges götürüyor diziyi ama bazı yerlerde gerçekten gereksiz uzun dialoglar var. Bu kadar felsefe kasmaya gerek var mı bilemedim. Sürükleyici vs. İzlenilir.

MV5BZDg1NDRlZTAtNzg0ZC00MTE2LWE2YzEtNmYx

Fransız filmi Les Vempires'ın remakei için Fransa'ya giden bir oyuncunun çekim esnasında ve çekim dışındaki yaşadıklarını anlatan bir dizi. Alicia Vikander için izlemeye başladım ama garip bir şekilde içine çekti dizi. Kafalar çok güzel. Çok da bir şey beklemeyin ama dialog dizilerini sevenler için fena değil.

Sosyal ağlarda paylaş

On 02.08.2022 at 12:28, goldbären dedi ki:

old man dandik ya, hele final çok kolpaydı. ikinci sezonu açmam herhalde cef abiye yazık etmişler.

Gizli içeriği göster

kıza baba ekleyip duruyolar, yeni sezonun ilk bölümünde de hamzad meğer evlatlık almış dördüncü bi babası daha varmış yapsalar şaşırmam eşşeğim.

o kadar gereksiz felsefe döndürüyorlar ki bunun olmasına şaşırmadım ben. ne sonuna ne dediğin mantığı. 

Spoiler

özellikle kadınla filozof muhabbetleri... bir şey çıkacak diye bekledim artık.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...