Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

4950634.jpg

7 bölümlük gerçek hikayeden uyarlama bir mini seri. kadro çok iyi. hikaye çok matah değil ama anlatışı ve kurgusu güzel olmuş. sıkmıyor, devamlı bir şekilde izletiyor. 

Konunun merkezinde mormonlar var. Çok değişik kafalar. Hatta Utah'ta öyle bir yerdeler ki mormon olmayan dışlanıyor. O yüzden Bill Taba karakteri favorim oldu. Mormonlar içinde bir kızılderili ? 

onesheet.jpg

uyuya filan kaldım o derece ? esprikli sahneleri fena değildi de baydı. cgi sahneleri çok kötü.

Sosyal ağlarda paylaş

17 saat önce, neutrino dedi ki:

eternal sunshine of the spotless mind ile I’m thinking of ending things’i hangi anlamda bir araya getirdin?

hem mizah hem de dram barindiran psikolojik filmler olduklari icin. mesela maniac'ta bilim kurgu ogeler cok fazla ama bilim kurgu izlicem beklentisiyle basina oturan birinin keyif alacagini sanmam. o yuzden bu iki filmi referans gosterdim. ki bazen birbiriyle tamamen alakasiz gibi gorunen iki seyi sevenler yine cok alakasiz ucuncu bir seyi de sevebiliyor. bazen de sevmiyor. benim algoritmam bu uc yapim arasinda baglanti kurduysa demek.

Sosyal ağlarda paylaş

MV5BM2U4ZmRkN2EtMzg1Ni00ZjdjLWFiODMtMTI3

6 bölümlük mini seri. Carrie ve Loki başrollerde. Valla kadının olayı deli gibi bakışlar atmak, burada da pek farklı değil.

Neyse dizi aynı ismi taşıdığı kitaptan uyarlama. 1983 Essex'inde yaşadığına inanılan ve dönem dönem ortaya çıkan dev yılan üzerinden gelişen bir konusu var. Carrie abla da oraya gidiyor ve olaylar olaylar.

Biraz ağır dizi, 2. bölümün sonunda bir gerilim yaşattı, sonra daha akıcı hale geldi. Kadının bakışlarından diziye konsantre olamadım dksajdkasd fena dizi değil.

Sosyal ağlarda paylaş

MV5BMzE0MDNiNDMtZTQ4Ni00MmQ4LTk4YzktZjFk

3. sezonu da yeni bitirdim. Baya eğlenceli bir dizi izlemeyen varsa tavsiye ederim. Bölümler kısa zaten. Barry bir kiralık katil ve bir sebeple oyunculuk dersleri almaya başlıyor. Olayın absürdlüğü de buradan çıkıyor. Yan karakterler de efsane bu arada. 3. sezon son olabilir mi emin değilim, ama uzatırlarsa risk olabilir. 

Sosyal ağlarda paylaş

On 13.06.2022 at 10:05, BiTcH_oFBaT dedi ki:

5078099.jpg

Hikaye baya klişe ama normalde bu tip filmlerde basketbol sahnelerini az buçuk basketbol oynayanları oynattıkları için o sahneler de vasat olurdu. Hızlı kamera hareketleri ile geçirirlerdi. Bunda gerçek basketbol oyuncuları oynatınca bir çok detayı da rahat vermişler. Bu yüzden güzel film olmuş. Sadece Hernandez'i bu kadar övmeselermiş iyiymiş ? 

fena değildi. hikaye, inişleri çıkışları vs hep aynı formül ama izletiyor çok basketbol sevmesen bile. 6/10 çalışır.

yalnız adam sandler'ı uncut gem'den beri sevmeye başladım ya, adam temiz gidiyor ciddi rollere.

Spoiler

anneye küfür kısmında yarıldım ya

razzRaziel tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

MV5BMjA4NDk2MzYxM15BMl5BanBnXkFtZTgwNzA4

uzun süredir listemdeydi, dün motive olup izledim ? artık böyle konsantre olup film izlemek zor geliyor, hele ki hiç anlamadığın bir dil olunca daha da zor.

Bu arada film baya iyi, sıkılmadan izledim. sadece bazı insanlar birbirine çok benziyor gibi geldi, orada ayrım yaparken zorlandım. Kore'nin bağımsızlığını savunanlar ile Kore'yi işgal eden Japonlar üzerine konu. 

8/10

Sosyal ağlarda paylaş

On 28.06.2022 at 23:03, razzRaziel dedi ki:

fena değildi. hikaye, inişleri çıkışları vs hep aynı formül ama izletiyor çok basketbol sevmesen bile. 6/10 çalışır.

yalnız adam sandler'ı uncut gem'den beri sevmeye başladım ya, adam temiz gidiyor ciddi rollere.

Gizli içeriği göster

anneye küfür kısmında yarıldım ya

Stephen curry için film yapsınlar,bi geçmişini görelim şu heryerden atabilen abinin,  zaten onun rolünü de ondan başkası oynayamaz 

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...