Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

2391357.jpg

meeh. izlemeye başladık diye devam ettik. tek çekiciliği gerçek hikaye olması.

8 bölümlük bir seri.

AAAAQVqjAXZrbGHX680v59-aQnNVXNJBAVjW9SVv

Netflix'in nadir güzel işlerinden. Sonu benim için çok üzücü bitti ama bitme zamanı da gelmişti. Çooook iyi dizi çoook.

2551181.jpg

Kurt Wagner'in hikayesi. Ben amerikan futboluna biraz uzak olduğum için bu arkadaşı bilmiyordum ama güzel işlenmiş. Sadece Zachary Levi tip olarak olmuş sadece. ama oyunculuk açısından adam kötü be ?

Sosyal ağlarda paylaş

ya bu goltbaren hayvanına hak vermek hjiç istemiyorum ama eggers+nordic hamletten (AMLETH) ne bekliyordunuz acaba, ben de sinemada izlemediğime üzüldüm. elemanın en dandk filmi olsa da 2022 çıkışlı bunu tokatlayacak başka film yok. yalnız buna bir daha böyle büyük bütçe vermemk lazım kafa gitmiş biraz, witch-lighthouse 10bin dolarlık indie yapımlarla devam etsin

Sosyal ağlarda paylaş

Northman'den beklentim Viking Hamletti ama olmamış işte. Çekimler filan çok güzeldi de, hikaye/ pacingte sıkıntı vardı 2. yarıda işte. Baya oyun gibiydi hikaye zaten, git onu bul sonra bunu yap sonra kılıcı al, arada lacrosse oyna filan. Quest peşinde koştu eleman gereksizce. Hatta kılıç alma sahnesi direk Dark Souls'a bağladı bi ara. Aşk hikayesi de olmamıştı bence. Eggers, stüdyo bulaştı editte, tam istediğim gibi yapamadım demiş zaten. 

Sosyal ağlarda paylaş

MV5BZjI1MTM3MWQtOWMyZi00NTg1LWFkN2MtZmYz

Mistik, arada fena geriyor, psikopat gibi gülenler filan olmuş gibi.

Bir kasabada kısılıp kalan bir grup insanın hikayesini anlatıyor. Sonu da yarıda kalıyor, yani muhtemelen 2. sezon gelir. Bazen gereksiz dram oluyor ama genel olarak akıcı ve güzel bir dizi. Bir kaç kişinin kötü oyunculuğunu göz ardı etmeniz lazım ?

Sosyal ağlarda paylaş

On 17.05.2022 at 13:29, BiTcH_oFBaT dedi ki:

MV5BZjI1MTM3MWQtOWMyZi00NTg1LWFkN2MtZmYz

Mistik, arada fena geriyor, psikopat gibi gülenler filan olmuş gibi.

Bir kasabada kısılıp kalan bir grup insanın hikayesini anlatıyor. Sonu da yarıda kalıyor, yani muhtemelen 2. sezon gelir. Bazen gereksiz dram oluyor ama genel olarak akıcı ve güzel bir dizi. Bir kaç kişinin kötü oyunculuğunu göz ardı etmeniz lazım ?

Bir gunde bitirdik senden gorup, ikinci sezon onaylanmis, insallah duzgunce baglanir bir seylere, on bolume bakinca cok sey oldu ama hic birseyde olmadi...

Izletiyor..

Sosyal ağlarda paylaş

On 18.05.2022 at 23:27, progamer dedi ki:

everything-everywhere-all-at-once-600x88

Hakiki Multiverse of Madness sdf. Çok güzel filmdi. İlk çıktığından beri reviewleri de hep iyiydi, merak ediyordum çok. Nete düşmüş sonunda. Hak ediyormuş bütün söylenenleri. Çok beğendim.

baya eğlenceli keyifli filmdi. bayadır böyle film çıkmıyordu güzel oldu. ailecek izlemelik.

dr. garip'i de izledim ama multiverse bu filme göre az idi gerçekten. gerçek multiverse bu film.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...