Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

On 05.04.2022 at 15:52, sylvanas dedi ki:

Zaten das boot'un uzun kisa dizi director vs her versiyonunu izledikten sonra izledim o yuzden acayiplikler daha da goze batiyor. Burda cikip duel falan atiyorlar ubotlar iki destroyer arasinda. Ama kurgu guzeldi, gerilim filmi yaratmislar. Ne alman gosteriyorlar ne de baska gemilerdeki insanlari. Uzakta korku umut vs ogesi olan cisimler sadece. Gemiler ubotlar patlasa da batsa da sadece uzaktan izliyoruz bu basarili bi yaklasim olmus. Farkli duygular veriyor. Dost dusman gemilerde batanlara tomenks'in yuz ifadeleriyle sozsuz eslik falan ediyoruz. Biraz dunkirk havasi vardi 

Yeni das boot'u izledin mi? Ben bi yetlendim ama kimse izlemeyince izleyemedim, bi hype gerekiyo.

Sosyal ağlarda paylaş

HO00002485_103943.jpg

https://www.imdb.com/title/tt9170516/

baya beklentisiz izledim tam beğenmiştim de sonda biraz bozdu. nordic film, konu ww2'de ingilizlerin danimarka'yı bombalaması. trailer falan da izlemeyin direkt filme dalın. yönetmen, baya nolan'dan esinlenmiş gibi sesler geçişler falan onu hatırlattı. prodüksiyon, karakterler fena değil ?

olay da gerçek sonra açtım wikisini okudum.

razzRaziel tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

MV5BNjI4ZTQ1OTYtNTI0Yi00M2EyLThiNjMtMzk1

bi ara uyudum. cgi çok baydı. fona bakmaktan filme odaklanamadım. bu tip filmlerden sıkılmışım artık.

MV5BNjJjMzI1ZDctMDhmMy00Nzk2LTg5ZjgtNGIy

film kalitesi olarak klasik netflix kötülüğünde. ses miksajında bir sorun var netflix yapımlarında. çok yapay.

konu olarak keyifli, Tom başkan bir şeyleri canlandırmak istiyor olabilir. metal müzik sevenler için eğlencelik film olur. kısa olduğu için kalitesizliğine rağmen eğlendim.

Rob baba çok yaşlanmış ? 

Sosyal ağlarda paylaş

0118884.jpg 

97 senesi filmi ama tamamını izlemediğimi farkettim. sadece sonunu hatırlıyormuşum. meğersem interstellar'ın önceki bir filmiymiş. bu filmde peder olan abimiz uzaysever yavuklusu yüzünden astronot olup interstellarda pilot olmuş kesin.

1997 filmi olmasına rağmen efektler aşırı başarılıydı, nasıl yapmışlarsa helal olsun. 8/10

Sosyal ağlarda paylaş

On 11.04.2022 at 08:21, BiTcH_oFBaT dedi ki:

MV5BNjJjMzI1ZDctMDhmMy00Nzk2LTg5ZjgtNGIy

film kalitesi olarak klasik netflix kötülüğünde. ses miksajında bir sorun var netflix yapımlarında. çok yapay.

konu olarak keyifli, Tom başkan bir şeyleri canlandırmak istiyor olabilir. metal müzik sevenler için eğlencelik film olur. kısa olduğu için kalitesizliğine rağmen eğlendim.

Rob baba çok yaşlanmış ? 

Klasik netflix kötülüğü diyip filmi övmüşsün, klasik netflix kötülüğü nedir? Film ergen filmi, konusu da ona göre tabi bizi pek açmaması normal. Dublajsız 5.1 izledim ben seste hiçbir problem yok. Filmiz izledikten sonra birkaç gün boyunca machinery of torment dinledim ?

Sosyal ağlarda paylaş

On 08.04.2022 at 21:41, razzRaziel dedi ki:

HO00002485_103943.jpg

https://www.imdb.com/title/tt9170516/

baya beklentisiz izledim tam beğenmiştim de sonda biraz bozdu. nordic film, konu ww2'de ingilizlerin danimarka'yı bombalaması. trailer falan da izlemeyin direkt filme dalın. yönetmen, baya nolan'dan esinlenmiş gibi sesler geçişler falan onu hatırlattı. prodüksiyon, karakterler fena değil ?

olay da gerçek sonra açtım wikisini okudum.

bu neymiş ya... uzun zamandır bu kadar etkilendiğim hatta bu kadar güzel ww2 filmi olmamıştı.

Sosyal ağlarda paylaş

On 14.04.2022 at 10:05, aktiftablet dedi ki:

Klasik netflix kötülüğü diyip filmi övmüşsün, klasik netflix kötülüğü nedir? Film ergen filmi, konusu da ona göre tabi bizi pek açmaması normal. Dublajsız 5.1 izledim ben seste hiçbir problem yok. Filmiz izledikten sonra birkaç gün boyunca machinery of torment dinledim ?

ahdua abi övdüğüm şey film değil. metal müzik dinleyene verdiği duygu sadece. 

seslerde hep bir yapaylık boğukluk var gibi. ortam seslerinden çok izole bir yerde konuşuyorlar gibi. etraf sesleri de yapay geliyor. 

Sosyal ağlarda paylaş

MV5BMGZiYjgxNzMtMWJhNS00NGE4LTk4MDAtM2Mw

https://www.imdb.com/title/tt7978758/

konu itibariyle çok amerikandı haliyle ama baya benzer şeylerimiz varmış. çocukluk nostaljisi animasyon kırması. esasen film ama rotoskopiyle animasyona çeviriyolar, yönetmenin önceki filmleri gibi. 70'lerde moon landing hype'ı ile çocukluğun nasıl geçtiğini ele alıyor detaylarıyla. e bize oradakilerin 10 sene sonra geldiği düşünülürse bizde 80'ler çocukluğu.

başarılı ve eğlenceliydi, solid 7

Sosyal ağlarda paylaş

0437825.jpg

MV5BZDE2OWEyOTItMmQ1Mi00OGNlLWFmNjEtZDU3

aynı dönemde ikisini eş zamanlı izledik. wecreashed, wework'ün hikayesi. Super Pumped da uber'in hikayesi. hemen hemen aynı tarz hikayeler, hemen hemen başlangıcı, yaşadıkları da aynı. aynı seviye egoya sahip ve asla kaybetmeyi sevmeyen iki adam.

yapımcı farkı baya kurgu, akış ve hikaye anlatımı gibi konularda ortaya çıkıyor. Super Pumped'a 3. bölümde filan ısınmaya başlarken, wecreashed ilk bölümden çekiyor kendi için.

wecreash baya akıcı, çekici ilerlerken, super pumped biraz daha yavaş ve karanlık ortamda ilerliyor. tabi hikayenin detaylarından kaynaklanıyor ama apple tv+ showtime'a göre bir kaç adım önde. Özellikle uber'in çalışma ortamı ile wework'ün çalışma ortamı arasındaki fark muazzam. 

wecreashed: 8,5

super pumped: 7

Ps: wecreashed içinde super pumped spoilerı var ? 

Sosyal ağlarda paylaş

images?q=tbn:ANd9GcQFTOMBh7vf2RV6LY0s7IK
lighthouse yönetmeninden bayağı ağır, şekspir kıvamında bir iskandinav saga draması. Aynı hikaye hamlet’e de ilham vermiş, sanıyorum ac valhalla’ya da çünkü neredeyse birebir aynı ilk setup. Ben şahsen beğendim ama diğer herkese baygınlık geldi, evde tek başına izlemelikmiş. Çok başarılı sahneler var ama geneli çok karanlık, salon da pek iyi değildi zaten anlaşılmıyor ne olduğu zaman zaman. Zencisiz, hintlisiz, multikültürel olmayan bir avrupa hikayesi çekilebilmiş olması sevindirdi.

Sosyal ağlarda paylaş

Expanse bitirdim ve uzun zamandir dizi bitirmemistim. O boslukta kalma hissi cok kotu. Avantajliyim tabi BSG izlemedim hala. Duzgun bi izleme sirasi rehberi bulursam izlemeyi dusunuyorum. Alismisiz sezonlara. Garip geliyor sagdan soldan mini seri web serisi toplamak.

sylvanas tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...