Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

images?q=tbn:ANd9GcSeAG5xj0rgtqJxdawlAsY

Heavy Metal (1981)

Yetişkinler için Amerikan animesi. Loc-nar denen galaktik kötü bir ruhun çeşitli zamanlarda ve boyutlarda yaptığı puştluklar ile ona sahip olmak isteyenlerin hikayeleri anlatılıyor. Birçok bölüm birleştirilip uzun metraj yapılmış.

B-17 sekansı çok güzeldi. Ama çizim kalitesi He-man tadında. Hatta o ekip yapmış olabilir.

Sosyal ağlarda paylaş

MV5BMTk4NjM0MjI3MV5BMl5BanBnXkFtZTcwNjcx

https://www.imdb.com/title/tt1527186/

sanat filmi  festival filmi derken kastettikleri şey bu oluyor galiba. pek şahit olduğum bir format değildi. açılış sahnesinde postmodern overdoz oldum, sonra baktım bi değişik havası var, benim için yeni bi şey. lars von trier yazısını da  görünce bak seen dedim. kendisini çok fazla duydum ama ilk izleyişim olduğu için ekstradan dikkat kesildim. izlemeden önce kim yönetmiş kim oynuyor, bilgim ya da haberim yoktu, tanıdık yüz mary jane gördüm, bi de uzay  ve gezegen görünce izleyeyim dedim. oysa kubrick külliyatını severim özellikle space odysey senelik dozajda alıyorum sürekli olarak. alerjik değilim sadece pek muhatap olmadığımız bi türdü. meğerse genetiğimin uyuştuğu bir türmüş. biraz bu sulara dalsam iyi olacak tazeleneceğim sanki.

sylvanas tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Clarkson's Farm iyiymis. Kurgusu daha iyi olabilirdi.

On 22.06.2021 at 21:29, miyaw33 dedi ki:

Bu arada dizide yapılan hesaplamada ciftciler için verilen tesvik tutarı belırtılmemıs,totalda 144 sterlın kazanc var demıs.Dogrusu 92bın sterlın devlet destegı+144  sterlınmıs

not:92 bın sterlınlık deger ıngılterede yasayan arkadas soyledı,onlarda ısyerınde konusmuslar,o boyuttakı bır arazı ıcın hesaplamıs bırısı.

Tesvik orani dialoglarin birinde, ekim yapilmamasi tavsiye edilen arazi olarak, geciyor ama tam net olarak butun ciftligin aldigi tesvigi soylemiyorlar. Farm Shop ve koyunlardan gelen gelir de cok belli degil. Koyunlar kendini amorti etti diyip gectiler.

Ayrica ilk sene aldiklari butun ekipmani masraf hanesine yazdilar, normalde amortisman olarak hesaplanmasi gereken tutarlar bunlar.

Sosyal ağlarda paylaş

Spoiler

ekipmanıda enaz 10 sene kullanacaklarını kabul etsek nerden baksan 200 bin sterlin kazanmıs,ıyı para bence,özelliklede yaptıgın işten zevk alıyorsan.

Yanlız bölge idaresinin veteriner hekim,danısman vs ayarlaması süpermiş,bizde bu durumlar tamamen körlemesine

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

MV5BMmZlOGZkMjMtZDc4Ny00ZTQ1LWFmYTQtOThl

güzeldi. düşman seçimini beğendim. tek bir yaratık falan değil de swarm var. cidden düşünüyor insan ne yapılabilir ki diye. mücadele etmesi zor bi form. bu stanley abiyi de hep yan rollerde görüyordum yakışmış bence. eowyn de var.

Sosyal ağlarda paylaş

MV5BNzM0OGZiZWItYmZiNC00NDgzLTg1MjMtYjM4

denizin altı klostrofobisi güzeldi. ama cidden filmin başından sonuna kadar her replik ve diyalog, her olan şey sırayla canavara ölmece filmlerinden fabrikasyon. ölme sırasını bile yanılmadan tahmin edebilirsiniz. dümdüz bir film. kristen stewart da hala edward nerdesin bakışıyla oynuyor zaten.

Sosyal ağlarda paylaş

On 30.06.2021 at 18:06, sylvanas dedi ki:

MV5BMmZlOGZkMjMtZDc4Ny00ZTQ1LWFmYTQtOThl

güzeldi. düşman seçimini beğendim. tek bir yaratık falan değil de swarm var. cidden düşünüyor insan ne yapılabilir ki diye. mücadele etmesi zor bi form. bu stanley abiyi de hep yan rollerde görüyordum yakışmış bence. eowyn de var.

begenmedim.

oyunculuk kotu

fikir yavan

senaryo rezil

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...