Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

On 12.01.2021 at 13:00, cabiria dedi ki:

80/100

Bayağı kaliteli bir belgesel Türkiye'yi baya övmüşler, gurur duydum ??

Çok güzeldi. Tüm dünya biliyorken sessiz kalmaları inanılmaz. Üstünü çat diye kapattılar. Istanbul'un göbeğinde adamı tandır yapmışlar. Bezos olayında pek bir şey olmasa da bulaşması çok ilginç adam Levent'te migrosun arka bahçesine gelmiş ahaha 

Sosyal ağlarda paylaş

On 01.02.2021 at 05:30, Asteroth dedi ki:

@eldar Abi senden baska sevmeyen yok, niye "ben de" dedin ki sen simdi?

set kostum vs cok iyi, ama filmde hikaye yok, bide kameron diaz cok kotu. goze batiyor

kotu film demek istemiyorum ama.....ortalama film, bi daha izlemem, izlemeyenin kaybettigi birsey yok, ha herhangi marvel filmi izleyecegime bunu izlerim ama o ayri.

Sosyal ağlarda paylaş

On 26.01.2021 at 22:34, sanssizsansli dedi ki:

220px-The_White_Tiger_film_poster.jpg

The White Tiger 2021

https://www.imdb.com/title/tt6571548/?ref_=tt_mv_close

forumdaki herkesin izleyip sevebileceği ayarda güzel film olmuş. Netflix işi.

üf ne pis bi filmmiş ya bu.

Spoiler

ulan koca filmde tek mi iyi karakter olmaz ya. babası desem bi ara çal götür koçum diye akıl verdirttiler, sonda gelen akrabası desem veledin karakteri yoktu ama son dondurma sahnesinde gidişatı gösterdi. 

tamam anladık kill the masters da, hani kameraya bakıp bakıp ben yaptım çok da güzel oldu size de tavsiye ederim diyip cinayete teşvik etmek...

nese adamın vizyona yarıldım yalnız, bilişim bilişim diyip gidip orda taksici kurmuş ahah. bi de film boyu dans etmedikleri için memnun oldum, son sahnede dans geliyo gibiydi taksicilerden ama ucuz yırttı.

razzRaziel tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

spacer.png

bu filme niye bu kadar abanılmış, puan verilmiş anlamadım. Büyük ihtimalle kadınlara yapılan tacizleri konu edinmesinden. Hikaye çok basit; Cassie ile Nani çok iyi arkadaşlar. Nani bir grup erkek tarafından tacize uğruyor sonra intihar ediyor. Cassie'de "tıp" okurken, okulu bırakıp, kahvecide çalışmaya başlıyor, intikam peşine düşüyor. Hiç de game chancing masterpiece değil 

Sosyal ağlarda paylaş

10 saat önce, goldbären dedi ki:

aga senin için derin film ne acaba? ne izlesen yüzeysel diyorsun da sdf.

tchaikovsky filmleri severim

aga filmi izledim oaa filme bak falan da demedim derin de diil. mikkelsenin en iyi performansı da the hunt değil mi ayrıca?

wow ne kadar derin bi film bu diyemiycem filmlere çok cringe o tuzağa düşmiycem

Sosyal ağlarda paylaş

On 05.02.2021 at 10:08, bLackcha0s dedi ki:

spacer.png

bu filme niye bu kadar abanılmış, puan verilmiş anlamadım. Büyük ihtimalle kadınlara yapılan tacizleri konu edinmesinden. Hikaye çok basit; Cassie ile Nani çok iyi arkadaşlar. Nani bir grup erkek tarafından tacize uğruyor sonra intihar ediyor. Cassie'de "tıp" okurken, okulu bırakıp, kahvecide çalışmaya başlıyor, intikam peşine düşüyor. Hiç de game chancing masterpiece değil 

harbi tırmış. kadınlar erkeklerin yaptığı bütün yanlışları yapınca mı empowered olacak sdf.

Sosyal ağlarda paylaş

soul çok güzelmiş, 8/10 (en az)

forumdan DRUK da öğrendim o da 8/10, ama coen brothers tarzı gibi sevmiyorum.

bu film hakkında yorum yapanlar daha iyi açıklamış yukarıda.

("çarpıcı ve derin değil" + "bok gibi bırak" bence biraz coen bro. style)

MV5BYTFkNDFhZGEtZjA2Ni00M2Q4LWFlMWEtZGFh

resident alien / dizi - e01 - 6/10

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Space Sweepers

Özetle beklediğimden çok daha iyi bir bilimkurgu / aksiyon filmi. Başrol karakterler beklediğimden iyi çıktılar özellikle Kot-nim çok tatlı, yolu açık olsun. Görseller daha iyi olabilirmiş (özellikle disko sahnesinde ve fabrika içindeki mekik kaçışı kısmında) öte yandan ilk fragmanın bende yarattığı geyik atmosferin aksine karanlık ve tükenmiş bir dünya portresi çizmesi yönüyle takdirimi kazandı. MCU filmleri gibi ekrana kan sıçramasın diye yaptıkları numaralar ve tanrı kompleksli o.ç. kötü adam tiplemesi ise can sıkıcıydı. Keşke biraz daha para harcansaymış ve ILM'den yada Mandalorian ekibinden birileri görüntü yönetmenliğine destek verseymiş. Klişe var mı, yığınla ama sadece güneş sisteminde geçen, içinde orbital elevator, mass driver, uzay kolonisi filan olan bilimkurgu filmi çekme cesareti gösterdikleri için bile takdir edesim var. Şu haliyle IMDB notu olan 6.7'dan daha azı değil ama bir 8.0 da değil. 

Akuma_Blade tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...