Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Karakomik 2

5550474.jpg

ilk filmi çok tatlı olmuş, karakterleri baya beğendim. filmin esinlendiği bir kaç yapım var hollywooddan, soderbergh'in unsane filmi olsun, fractured olsun. gerçi cem yılmaz bu senaryoyu çok önceden yazdım dediğini hatırlıyorum o yüzden tesadüf diyelim.

ikincisini hiç beğenmedim, şahan gökbakar filmleriyle hint filmlerini karıştırıp bir şeyler yazmış gibi geldi. 

Cem yılmaz şu geçen çıkan ikiliyle bunları aslında şöyle oturup bingelenecek bir dizi formatında yapmış olsaydı en başında muhtemelen daha fazla ses getirecek ve övgüyü hakedecekken bir üst seviyede sinema perdesinde göstermeye kalkarak çakallık yapmış ama elinde patlamış hissiyatı veriyor. iyi de olmuş.

yapımları çok kısa sürede netflixe satmasıyla sisteme yenildiğini göstermiş oldu.

geçenlerde görüntü yönetmenleri derneğinin youtube kanalındaki canlı yayına katılmıştı. orda bana bu platformlardan teklif geliyor ama çok düşük bütçeli, beni türkiyede meşhur etmeye yönelik. benim ne ihtiyacım var len size diye burun kıvırıyodu heuhe.

neyse şu formatı dizi olarak uygulasın seneye tertemiz olur. ricky gervais olsun louis ck olsun hepsi geçti oralara. bu kadar ağır satma artık çağ değişti cem beyciğim ?

Sosyal ağlarda paylaş

maxresdefault.jpg

çok tatlı sıcacık film olmuş, müzikleri de baya baya güzel catchy.

sadece gelişme kısmı biraz uzun kalmış ordan kırdım puanını. hafif güleyim kafam boşalsın mutlu ayrılayım tarzında zevki olan çok sevecektir.

he bi de will ferrell'in filmlerini seviyorum ben genelin aksine. rachel mcadams da yıllar geçse de hala kadın gibi kadın.

sanssizsansli tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

spacer.png

High Fidelity (2000)

Üniversitenin ilk yıllarında izlemiştim bu filmi. Ne de habersizdik her şeyden. O zamanlar da karın ağrılarımız bitmeyecek sanıyorduk. 20 yıl geçti değişen bir şey yok. Tekrar çökeyim bu filme dedim. Ne muhteşem bir filmdir. Müzikler bir yana... Erkeğin bakış açısından ilişkilerin hikayeleri bir yana... Her erkeğin bir Rob olduğunu çok güzel kanıtlıyor. 9/10 

Sosyal ağlarda paylaş

On 30.06.2020 at 17:36, sanssizsansli dedi ki:

maxresdefault.jpg

çok tatlı sıcacık film olmuş, müzikleri de baya baya güzel catchy.

sadece gelişme kısmı biraz uzun kalmış ordan kırdım puanını. hafif güleyim kafam boşalsın mutlu ayrılayım tarzında zevki olan çok sevecektir.

he bi de will ferrell'in filmlerini seviyorum ben genelin aksine. rachel mcadams da yıllar geçse de hala kadın gibi kadın.

Will Ferrell Eurovision konseptini cok iyi yakalamis, tabii ki eksikleri var ama ben izlerken cok eglendim ? Bir yandan da sacma sebepler yuzunden kendi kendimize protesto edip katilmamamiza sinirlendim.

Sosyal ağlarda paylaş

4 saat önce, mokoko dedi ki:

w-I-vM_C_yxXjaeOeFIIAz3TSFnjmTVKXRq9RF4Y

mantık aramadan dümdüz izleyince vermek istediği mesajı alıyorsun hmm dedirtiyor. zaten kısa baya film 1.30 dakika civarı olması lazım. yemek yerken izlenmez pek onu söyliyim. 7/10

nedir ki bu? Isim yok resim bende cikmiyor...

Scalanova tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

MV5BZjFhM2I4ZDYtZWMwNC00NTYzLWE3MDgtNjgx

bu filmi 7.5 midir oyle biseyler diye bana ittiren hdfilmcehenemini 128mb ile kiniyorum.

4/10

MV5BYjc0N2YwM2QtNWI1NC00ZTI4LTgxOTktNmI5

deli olani izledim. cemo gora'dan itibaren cok etkilenmis izledigi hollywood filmlerinden. emaneti izlemedim henuz ama, hani orjinal senaryo da diyemiyosun, filmleri ti'ye alan mizansen de. arada sikismis kalmis. 56 dakikaya sigdiricam diye alalacele gecistirilmis bazi yerler, gerci 150 dakikalik da olmazmis zaten. film yoklugunda gideri var 6.9/10.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...