Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

jodorovsky yi de seviyorum ya manita istesem para kasardım. belki türkçe altyazıda sıkıntı vardır, bi dahaki izleyişi türkçe altyazıyla yapıcam. hala hiç bergman izlemediğim için bence entel sayılmam

tiLi tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

24 dakika önce, tiLi dedi ki:

jodorovsky yi de seviyorum ya manita istesem para kasardım. belki türkçe altyazıda sıkıntı vardır, bi dahaki izleyişi türkçe altyazıyla yapıcam. hala hiç bergman izlemediğim için bence entel sayılmam

kahve gibiler bu adamlar. ilk başta sevmiyosun, zorlayıp içiyosun bi süre sonra alışınca en ufak tadları bile yakalıyorsun. sonra daha özel çekirdekler aramaya başlıyosun.

Sosyal ağlarda paylaş

MV5BMTA0OTQwMTIxNzheQTJeQWpwZ15BbWU4MDQ1

Geostorm

Bayadir bu kadar kötü film izlememiştim. Marvel bile bu kadar dusurmedi citayi.

Micheal bay tier patlamalar, metrekare başına 3 tane düşen yıldırımları arabayla dodgelama, her olayın monitorde windows 98 error pop up penceresi gibi gozukmesi, son 3 2 1 gerisayimda dunyayi kurtarma. Gerard butler in her klavye basinda asdoıeroweömasd yaparak teknik sorunlari cozmeye calismasi vs... hepsi check. Bir tane sahnesi yok ki klişe olmasın cringy olmasın.

Sosyal ağlarda paylaş

derin-darbe-turkce-dublaj-izle.jpg

film aşırı kötü değil ama şu korona günlerinde insanların global tehlikelere verdiği tepkileri görünce o yönden aşırı saçma geldi. ben daha uzaydakilerin kurtarma operasyonu gibi izleriz sanıyodum ama onlar çok ufak bi yeriymiş 2 saatlik filmin. kötü işlenmemiş ama bu tarz filmlerdeki saçmalıklardan bolca bunda da var. olmaması imkansız zaten konu itibariyle ?

dünyanın sonu temalı filmler arasından beğendiklerim arasına girdi. 6/10

Sosyal ağlarda paylaş

adam 1898'de yazdı o kitabı ve hala en akıllıca yazılmış uzaylı istilası hikayeleri arasında. mikroorganizma > top/tüfek. film modern murica'ya taşıyayım derken bazı yanlışlar yapıyor ama gene de iyi. kitapta da aniden oluyordu ama geldiği noktada bütün umut tükenmiş, yapacak şey kalmamış, çaat doğa el atıyor. yazıldığı dönemde ingiltere'nin bugünkü murica gibi kendini yenilmez resmederken böyle bir durumda aslında insanoğlunun gayret/azim/çaba/irade/teknoloji vs'sinin hiçbir işe yaramadığını güzel anlatmıştı.

Sosyal ağlarda paylaş

On 03.05.2020 at 00:37, BiTcH_oFBaT dedi ki:

MV5BNmFlZDYyYTctYWNhMS00ZDY3LTk5OTgtODE1

Danimarka'nın 92 yılında kazandığı Avrupa Şampiyonluğu'nu anlatıyor film. Maç sahnelerinde çekimle gerçek görüntüleri çok iyi harmanlamışlar lakin film çok ruhsuz. Tamamen teknik direktörün etrafında dönüyor film, bu kadar ruhsuz yapmak da başarı.

bunu izlemedim de afişe bakınca şu film geldi aklıma. çok tatlı filmdir

MV5BMTUxOTc5MTU1NF5BMl5BanBnXkFtZTgwODYy

https://www.imdb.com/title/tt1083452/?ref_=nm_flmg_act_11

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...