Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

atiye 5 bölüm izledim. artık daha net görülebiliyor dizi böyle izledikçe yazması da daha güzel oluyor hem.

eksiklikler bölümler ilerledikçe göze çarpıyor. bir kere çok jenerik iş yapmaya çalışmışlar fakat kısıtlı bütçeyle çekildiği kabak gibi ortada olunca istenen şeyi veremediklerini görüyorsun. oyuncular arasında çok fark var ya da yan rollerdekilerin sahnelerini çok umursamamış yönetmen. yoksa beren saat çok iyi oyuncu da diğerleri kötü gibi bir şey çıkıyor ortaya sdf. gerçi hak vermek lazım ben kendisini tv oyuncusu kıytırık biri gibi görüyodum fakat bu dizide fena oynamıyor gib. kırıldı sanki o önyargım. fakat mehmet günsür kadar english to turkish oynayan oyuncuyu başka yerde görmedim desem yeridir. dün ekşide bir başlık vardı mehmet günsürün her filmde meriç olması diye. herifler haklı ya ahah.

kötü adamların sahneleri de american cartoon hikayelerinden fırlamış gibi. gerçi pokemonda da benzer bi yapılanma vardı bilemedim xd

ha bi de 5. bölüm got'un karanlık bölümüne dis atmak için çekilmiş galiba. alta alıp sesi dinlesen aynı şey o derece karaydı. tamam ölüm günü doğum günü düğün günü göndermesi filan eyvallah ama biz de görek. yaa paranız yoksa kasmıcaksınız bu kadar demek ki ?

toparlayamaz gibi geliyor bana kısfmet...

Sosyal ağlarda paylaş

MV5BZDhkMjUyYjItYWVkYi00YTM5LWE4MGEtY2Fl

Good Time'dan sonra buna da sonunda daldım, hevesle. Filmden nefret ettim, karakterlerinden de, uyumsuz müziklerinden de. Ama iyi film yapmışlar yine. Zaten 10 senedir falan yapmak istedikleri filmmiş, para olmadığı için ertelemişler hep. Nefret etme sebebim, izlerken sürekli izleyiciyi farklı ruh hallerine sokuyor ama bunlardan en ağır geleni nefret oldu bende. Adam Sandler'ın karakteri çok iyi mesela, ama aynı oranda da nefret edilesi bir tip.

Sosyal ağlarda paylaş

7984734.jpg

The Lighthouse (2019)

konu ve setting muhtesem ama psikolojik gerilimi yonetmen de senaryo da verememis. (oyunculuk da kurtaramamis)

film; neresinden tutsaniz baya elinizde kalir.

bir film bu kadar vaatte bulunup ancak bu kadar az sey verebilir herhalde...

bu filmi begenen de film falan izlemesin bir daha.

5/10

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

film witch gibi aynı, çok kuvvetli görsellik var, o delirium havası falan, huzursuzluğu vermek için baya uğraşmışlar olmuş da bence. ama ben horrordan da çok sıkıldığım için beni açmadı. yine de x' filmi beğenen başka film izlemesin demek en kibar tabirle ahmaklıktır... bari marvel filmlerinden biri için kullansaydın bu kalıbı...

goldbären tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

atiye'yi bitirdim. olmamış çocuklar uzak durun. senaryoyu sanki daha uzun yazmışlar fakat sezonu senaryonun ortasında kesmişler gibi. ya bu bir sezon senaryosu değil ya da ağır saçmalamışlar aceleden bilemedim.

hakan muhafıza göre gelişme var ama yavaş yavaş diyelim.

hala puhunun dizileri bi tık ötede netflixe göre.

sanssizsansli tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

5 saat önce, sanssizsansli dedi ki:

atiye'yi bitirdim. olmamış çocuklar uzak durun. senaryoyu sanki daha uzun yazmışlar fakat sezonu senaryonun ortasında kesmişler gibi. ya bu bir sezon senaryosu değil ya da ağır saçmalamışlar aceleden bilemedim.

hakan muhafıza göre gelişme var ama yavaş yavaş diyelim.

hala puhunun dizileri bi tık ötede netflixe göre.

https://www.yeniakit.com.tr/haber/parayi-gorunce-dokuldu-ahlaksiz-dizilerin-oyuncusu-beren-saat-netflixin-sapkin-propagandalarini-boyle-savundu-983905.html

Sosyal ağlarda paylaş

17 saat önce, goldbären dedi ki:

yine de x' filmi beğenen başka film izlemesin demek en kibar tabirle ahmaklıktır... bari marvel filmlerinden biri için kullansaydın bu kalıbı...

oncelikle

Spoiler

marvel izlemiyorum, irishman de begenmedim. marvel filmi zaten yorumlamam. hdfilmc. izlemiyorum.

yani filmi sen de sevmemissin, delirium havasini hic verememis. "shutter island" beklemedim ama baya kisa film tadinda olmus bu.

Sosyal ağlarda paylaş

@goldbären

korku cok dallanip budaklanan bir genre: psikolojik / black comedy / comedy horror / paranormal / religous / slasher / drama vs. baya degisik sub-genre var yani. 

pek korkulacak film yok ama ara ara tirstiran olmadi degil.

yetiskinken sevdiklerimden benim ilk aklima gelenler, karisik: Ravenous (1999) / Shaun of the Dead / 28 Days Later / [Rec] (2007) / Death Proof (2007) / Pandorum (2009) /  The Descent (2005)

bu the lighthouse'dan iyi 10 tane psych/horror sayabilirim.

The Skin I Live In (2011) bile daha guclu horror filmi.

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...