Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

yeni kuşakta azalan hristo popülaritesini geri bufflamak için kapıları ardına kadar açmışlar o yüzden güzeldi yapım. ama atayis olunca insan yine bi gülme geliyor, kaçbin yıllık vatikanbankın başındasın, valla bizim çocuklar yapmış deyip üstünkörü geçiyorsun falan. bu kadar spiritüel adamlar olmalarına imkan yok yani sdfsdf.

Sosyal ağlarda paylaş

aynen abi orası mesela.

Spoiler

ühühü biliyodum ama herif bidahja yapmaz sandım sürdüm de sürdüm her gittiği yerde yeniden badelemiş ühühü diye geçiştirip iyi niyetliyiz ama bizim de yanlışlarımız oluyor ? seviyesinde tutmuşlar filmi. çok önce bitmesine karşın krismısa bırakmışlar zati release'i. artık napsalar boş ama, doktrin çok gerisinde kalıyor çağın. öyle ya da böyle azalacak inanç.

Sosyal ağlarda paylaş

atiye iki bölüm izledim ben de akşam. öyle eleştiricek pek bir şeyini bulamadım daha. felsefesini rumiden bilim kurgusunu prometheustan alıp yöresel kültürü harmanlayarak bir şeyler yazmışlar galiba. daha tam neyin ne olduğu belli değil ama izlerim heralde tamamını. o zaman daha çok yazarım sdf.

şu sahnenin nerdeyse aynısı var hehe

sanssizsansli tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

MV5BOWNmZjk0N2ItOWVmNy00ZmE2LTgxODQtMzNi

bu kadar iyi beklemiyordum. ozellikle savas animasyonlarinda cok iyi i$ cikarmislar.

erdal besikcioglu 10 numara aktor ya. helal olsun.

ingiliz konsoloslugundaki renkli gozlu adami da cok begendim. ama almanlar (sekreter dahil) coook kotu, keske gercek hans'lari oynatsalarmis. keza ingilizlerde oyle, bizim pos biyiklilar hic olmamis ingiliz rolune.

7/10 hadi turk yapimi oldugu icin 7.5/10. 

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, reyou dedi ki:

Spoiler

MV5BOWNmZjk0N2ItOWVmNy00ZmE2LTgxODQtMzNi

bu kadar iyi beklemiyordum. ozellikle savas animasyonlarinda cok iyi i$ cikarmislar.

erdal besikcioglu 10 numara aktor ya. helal olsun.

ingiliz konsoloslugundaki renkli gozlu adami da cok begendim. ama almanlar (sekreter dahil) coook kotu, keske gercek hans'lari oynatsalarmis. keza ingilizlerde oyle, bizim pos biyiklilar hic olmamis ingiliz rolune.

7/10 hadi turk yapimi oldugu icin 7.5/10. 

Abi sen ciddi misin, rezalet bir filmdi be

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...