Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

good_time_ver4.jpg

pattenson baya iyi oynamış. film çok farklı, bişeye benzetemiyosunuz kolay kolay. senaryo çok basit fakat izleyen herkes kendince bişey çıkartsın istenmiş.

edit: Benny Safdie aynı zamanda yönetmeniymiş. herifi otistik sandım cidden sdf

sanssizsansli tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

JOKER (2019) 7,5/10

Villain filmlerine yeni ve güzel bir yaklaşım olmuş. Kötü adamın nasıl kötü adama dönüştüğünü hissettirerek seyrettiriyor.

Gemini Man (2019) 6/10

Yer yer sıktı baydı. Kovalamaca ve dövüş sahnelerindeki cgi karakterler çok bayıyor. Konu çok sığ.

Sosyal ağlarda paylaş

MV5BYjIyYWVkY2UtZDkxOC00NTE4LWFhZWUtZGYw

başladım buna ben de. başlamak hataymış ama. kendini tekrar eden, sıkıntıdan kıvrandıran klasik netflix dizisi. ellerinde ilgi çekebilecek bir konu varken senaristler kısır döngüye girmiş her bölüm aynı şeyi gösteriyorlar. mesela 5. bölümün ilk yarısında TAMAMEN ilk dört bölümün özeti gösteriliyor. dizi de zaten 25-30 dk aralarında. amaç ne yani Türk dizisi gibi vakit doldurmak mı?

puan veremicem değerlendirmemi yaptım ama..

Sosyal ağlarda paylaş

Spider Man: Far from home 

Çerezlik olmuş, romantik komedi katmaya çalışmışlar biraz, peter halen sünepe gibi geziyo falan, ıyy.

4k olarak indirip izlediğim ilk filmdi, bundan sonra 1080p bile kesmez, 2160p forever (Tv'yi 8k'ya upgrade edene kadar, ha bide 8k film de lazım)

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...