Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...

Bu film benim de hoşuma gitmişti, bağımsız bir yapım aslında. Normal bir western filmi beklemeyin ama. Yönetmeni bu filmdeki başarısından sonra Brawl in Cell Block 99 filmini çekti, onu izleyenler tuhaf tarzına aşinadır biraz.

eldar tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Çp10569417_v_v8_aa.jpg

7.4/10

Aslında çok bilindik bir hikayenin tekrar işlenişi olsa da güzel işlemiş keratalar. Hep neler olacağını ve nasıl biteceğini bilerek izliyor insan, ama yine de rahatsız etmiyor. RDJ yine Iron Man oynamış, süper başarılı insan sarrafı elit ama züppe ve ukala, biraz da sığ, içten içe özgüvensiz zengin tipleme. Ama bu rolleri artık gözü kapalı oynuyor. Bitince bi tatsızlık bırakıyo ağızda film. Kötü olduğu için değil, amacı o olduğu ve başardığı için. 

Sosyal ağlarda paylaş

On 26.05.2019 at 10:04, eldar dedi ki:

Bu film benim de hoşuma gitmişti, bağımsız bir yapım aslında. Normal bir western filmi beklemeyin ama. Yönetmeni bu filmdeki başarısından sonra Brawl in Cell Block 99 filmini çekti, onu izleyenler tuhaf tarzına aşinadır biraz. 

ondan sonraki dragged across concrete de güzel, düştü bir süredir dolanıyor.

Sosyal ağlarda paylaş

Vozvrashchenie.jpg

Vozvrashchenie.  Andrey Zvyagintsev'in ilk filmi. Beklentimin çok üzerindeydi. Baba oğul ilişkisi üzerine inşa edilmiş bir yol filmi. Tabi arka planda politik göndermeler de bulunuyor. Ayrıca coğrafyayı bu kadar iyi kullanan yönetmen sayısı bir elin parmağını geçmez. Yine Zvyagintsev'in filmi olan Leviathan da böyleydi. Rusya Ana'yı iliklerine kadar yaşıyorsun.

Max Damage tarafından düzenlendi
Edit: 10 üzerinden 8.
Sosyal ağlarda paylaş

On 06.06.2019 at 20:53, Max Damage dedi ki:

Vozvrashchenie.jpg

Vozvrashchenie.  Andrey Zvyagintsev'in ilk filmi. Beklentimin çok üzerindeydi. Baba oğul ilişkisi üzerine inşa edilmiş bir yol filmi. Tabi arka planda politik göndermeler de bulunuyor. Ayrıca coğrafyayı bu kadar iyi kullanan yönetmen sayısı bir elin parmağını geçmez. Yine Zvyagintsev'in filmi olan Leviathan da böyleydi. Rusya Ana'yı iliklerine kadar yaşıyorsun.

sinemada izlemiştim zamanında ve hala bu film aklıma geldikçe...

Spoiler

o kutuda ne vardı?

Sosyal ağlarda paylaş

On 05.06.2019 at 05:48, goldbären dedi ki:

ondan sonraki dragged across concrete de güzel, düştü bir süredir dolanıyor.

oo bone tomahawk seven insan buldum şu an çok şaşırmış vaziyetteyim. filmi kime söylesem izlemişse öyle bir bokluyor ki kendimden utanacak hale geliyordum artık.

Sosyal ağlarda paylaş

On 17.06.2019 at 06:45, BiTcH_oFBaT dedi ki:

spacer.png

Filmin afişine bakınca filmle pek alakası yok. Gerçek hikaye imiş. Çok enteresan bir aile cidden ?

Florence Pugh'ı The Little Drummer Girl'den sonra burada görünce bi wtf modu oldu..

beni hic sarmadi bu ya, seyrederken modumda degildim belki de...

Sosyal ağlarda paylaş

021602.jpg

Beğendim ama öyle mükemmel, aklı baştan alan bir yapısı yoktu. Konu güzel ama daha iyi verilebilirmiş. Filmin ending'den sonraki kısmı keşke olmasaymış, konuyu ucuzlatmış kanımca.

7/10

Allied-movie-poster.jpg

Ben beğendim bunu, vadettiğini veriyor. Oyunculuklar, dekor falan güzel.

7.5/10

81+F-RkYVeL._SY445_.jpg

Bu filmi de TV'lerde sabah akşam döndürmek lazım.

Bir 7/10 da buna : >

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...