Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

spacer.png

Being Flynn (2012)

7,5/10

Robert De Niro ve Julianne Moore'un performansları harika. Hikaye biraz değişik. 80'ler Boston'ında evsizlerin hallerini, bir baba oğulun ilişkisini anlatıyor. TRT 2 akşam kuşağında yakaladım. İnternette puanı biraz düşük ama kendini izleten bir film. Güneşli Pazartesiler'i anımsattı bana nedense.

https://www.rottentomatoes.com/m/being_flynn

Writer-director Paul Weitz turns his hand to this moving portrait of fathers and sons. Based on a true story, Being Flynn follows Nick Flynn (Paul Dano) who is shocked to have his eccentric and long-absent father, Jonathan (Robert De Niro) reach out to him unexpectedly. Still feeling the loss of his mother (played in flashbacks by Julianne Moore) in the midst of starting a new relationship with Denise (Olivia Thirlby), the last person Nick wants to see is his father. But you can't outrun fate and slowly Nick comes to realize he has been given the chance to make a real future not only for himself, but for his struggling father too.

Sosyal ağlarda paylaş

MV5BOTc2YzA1ZDgtNzBlNS00MjhjLWIxNmQtNGQ5

Fatih Akin filmi; diger filmlerinde gordugumz Adam Bousdoukos, Moritz Bleibtreu ve Birol Ünel var yine oyuncular arasinda. Adam Bousdokos ve Birol Unel dokturmus.

Film 2009 Berlin'inde geciyor, mekan secimleri / muzik gecisleri / diyaloglar gayet iyi.

6-7 sene once izlemistim, tekrar izletti kendini surukleyici bir film.

"Heimatland" / "kendi dogdugun toprakta yabanci olmak" temali bir film, tarzim degil ama film iyi.

7,5/10

Sosyal ağlarda paylaş

On 23.03.2017 at 08:32, yildirimokur dedi ki:

Brimstone 88888888888888888888888888
22f30n.jpg

Vay be, iyi bi film izledim az önce. Dinazordan robottan sıkılanlar için yapılmış filmlerden. Güzel senaryo, on numara anlatım. Atmosferi-müziği alıyor götürüyor sizi western dünyasının bilinmeyen pisliklerine ? ( Filmi izleyecekseniz, sakın trailer'ı izlemeyin, belki de ben bu yüzden beğendim filmi. Süpriz oldu tüm hikaye benim için. )

Gizli içeriği göster

con snow

Lan rezil ettin bizi !

begendim ve abiden kimseden tiksinmedigim kadar tiksindim.

en cok nefret ettigim karakterler siralamasina girdi sagolsun.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...