Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

On 15.03.2019 at 01:51, Esh dedi ki:

6/10 u gecmez triple frontier.

abi bu yeni moda mi oldu bi iki yildizi alip ucuza carsamba gecesi show tv filmi yapmak? 

ucuz değil ki film? revenanta ucuz diyen şirketteki elemanlar geldi aklıma. bir leo bir kameraman gidip çekmişler abi! diyorlardı 140m$ filme.

senaryo bayık, ortada bi ders bir şey yok karakterlerde gelişim yok falan dersin de, ucuzluk şikayetlerde ilk sırada değil bence. zaten direct to netflix olduğu için çarşamba gecesi stream filmi diyebilirsin sdf.

yönetmenin kronik sorunu 7/10'u geçemiyor işte. ya scripleri bir şekilde ziyan ediyor ya da hiç çok iyi iş gelmedi önüne.

Sosyal ağlarda paylaş

triple frontier kartelli aksiyon isteniyorsa 7/10, istenmiyorsa 6/10. filmin gidişatı değişiyor ortalarda oradan bir zayıflama var.

netflix filmlerinin %90'ı filan zaten postere koyabilecek bir yıldız alıp film çekmek, yeni birşey değil hani pek. bazısı düzgün, bazısı meh. "ya vaktimi çaldınız resmen" dedirtecek filme pek denk gelmedim ama, meh'i bile belli bir noktanın altına düşmüyor gördüğüm.

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Goering dedi ki:

abi senin kendi gorusun yok mu?

belki sen seviceksin?

oldu olucak senaryoyu da bastan sona oku izlemeden ?

valla iyi fikir.......

tabii ki kendi görüşüm var ama oturup her filmi izleyecek vaktim olmadığı için reviewlara bi göz atıyorum değer mi değmez mi diye

Sosyal ağlarda paylaş

keşke marvel haddini bilse de live action yerine hep böyle işlere imza atsa dedirtiyor evet. hem comic ruhunu veriyorsun hem de görsellik tavan olunca hikayenin basitliği sadeliği hiç batmıyor. ("öbür marvallarda görsellik yok mu argadaşım" diyeceklere; görsellik =/= şehir yıkmalı cgi. mis gibi stil karakter sahibi işte. )

Sosyal ağlarda paylaş

Netflix'in yeni dizisi. 18 bölümlük bişi. Her bölümü birbirinden ayrı ve bölümler 5dk ile 20dk arası değişiyor. Genel olarak puan vermem gerekirse 8/10. Bir günde şlaps diye bitti. Tadı damağımızda kalan bölümler oldu.

death love and robots ile ilgili görsel sonucu

eregorn tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

spacer.png

Sinematografi açısından yıkılıyor. Klasik bir Nuri Bilge Ceylan filmi bu konuda ama inanılmaz çok devamlılık hatası var, çok rahatsız etmeye başladı bir yerden sonra. Bu tip şeylere çok takan biri olduğum için de olabilir, bilmiyorum. Zamanında bu işin içindeyken en çok dikkat ettiğim şey devamlılıktı.

Konuya gelirsek çok güzel detaylar var kesinlikle. Yine süper bir karakter yaratılışı vs. 3 saat sıkmadan izletti.

Sosyal ağlarda paylaş

https://www.imdb.com/title/tt6908274/

MV5BN2FkNWIwOWUtMTdmOS00M2Q3LTlkMjktODc1

-Durante la tormenta-

netflix için fena sayılmaz.

fakat bu son dönem ispanyol sinemasının zaman ile alıp veremediği ne var onu çözemedim.

hep bi loop, agatha christi romanları havası ve kasveti vb...

7,5/10 gayet isabetli bi imdb puanı olmuş.

sanssizsansli tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...