Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

fenn said:

organize işlere gittim dün rastgele. Yönetmenin kendisinin çalıp kendisinin oynadığı film olmuş. Okla helikopter düşüren Rambo bile daha sevimli geldi.

Başka bir film bakayım dedim ama 20,30 dan sonra 6 salonun 4 ü bu film diğer 2 si animasyondu

kıvanç efsaneydi ama
Sosyal ağlarda paylaş

logtrig said:

fenn said:

organize işlere gittim dün rastgele. Yönetmenin kendisinin çalıp kendisinin oynadığı film olmuş. Okla helikopter düşüren Rambo bile daha sevimli geldi.

Başka bir film bakayım dedim ama 20,30 dan sonra 6 salonun 4 ü bu film diğer 2 si animasyondu

kıvanç efsaneydi ama

Ondan bahsetmeyi unutmuşum. Kıvanç aldığı parayı sonuna kadar hak ediyor
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...

annie hall (1977)

woody allen filmi; cok sevmem kendisini ama bu filmde cevherini gostermis. senaryo, diyaloglar ve flashback sahnelerinin izleyiciye sunulusu cok basarili.

kisacq kadin/erkek iliskisi ve bununla ilgili tespitlerle alakali bir film.

tavsiye ederim,

adetten: 8,5/10

(ps: mobilden afis yukleyemedim, img yuklenmiyor ios’dan)

Sosyal ağlarda paylaş

On 06.02.2019 at 13:16, Trias söyledi:

7/10 , Gaspar reisten daha sert beklerdim.

1934766.jpg

Şunu yeni izleyebildim, sinemada izlemediğime pişman olacağımı biliyordum da bu kadar çok olacağını tahmin etmemiştim. Yeterince rahatsız ediciydi ya, daha sert olsa izleyemeyecek insan sayısı bir hayli artabilirdi lel 

8.1/10

Sosyal ağlarda paylaş

21 saat önce, DRaGoN_SLaYeR dedi ki:

Şunu yeni izleyebildim, sinemada izlemediğime pişman olacağımı biliyordum da bu kadar çok olacağını tahmin etmemiştim. Yeterince rahatsız ediciydi ya, daha sert olsa izleyemeyecek insan sayısı bir hayli artabilirdi lel 

8.1/10

abi ben ağır gasparcıyım, severim öyle kafa yakan filmleri de ama beni sinemada öyle yormuştu ki bu ciddi manada yarısında çıkmayı düşünmüştüm. beğenmediğimden değil beyin mıncıklaması yaşamamak için ?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...