Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Reklamı hamburgerci bile söylüyor. "Abi rahat ol filme yetişirsin canını sıkma" dedi ve dediği çıktı :)

İşin aslını söylemek gerekirse Bohemian Rhapsody ye girme fikri falan yoktu ve 14,40 da müslüm vardı ve ben yarım saat olmuş diye böyle karar vermek zorunda kaldım. Yarım saatin 25 dakikası reklam olduğundan bir şey farketmezmiş. Eskiden 10 dakika falan reklamdı , uzun süre gitmiyorum sinemaya ve suyunu çıkarmışlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

mcu filmlerini naçizane sıralamam:

1- iron man 2
2- iron man
3- avengers 3
4- avengers
5- thor
6- captain america civil war
7- captain america
8- avengers 2
9- doctor strange
10- capn winter soldier
11- ant-man
11- spider man
12- ant-man 2
13- thor 2
14- iron man 3
15- hulk
16- thor 3
500- gotg
501- gotg 2
999- black panther

kara panter tam dcu tier böyle, maalesef zencili olmasa murica bombalardı. zencili diye yere göğe koyamadılar.

deadpool izlemedin mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

yaaa :)
pazar akşamı televizyonun başına toplanılırdı... soba yakılır, çaylar konulur, çerezler hazırlanılırdı... babam anneme çaylar soğuk diye kızar, bağırıp çağırmaya başlardı. annem cevap verince babam annemin üzerine yürürdü... annem dayak yemesin diye kardeşimle araya girerdik... babam eliyle boğazımı sıkıp yüzümü sobaya yapıştırırdı. annem mutfaktan bıçağı kaptığı gibi babama saplardı. sonra hastanede barışır odadaki 33 ekran televizyonda parliament sinema kulübünün filmini izlerdik. hey gidi günler...
Sosyal ağlarda paylaş

evet, ingilizce altyazi da kotu ve film diyalog uzerine kurulu :)

aday adayi secmisler ztn coktan ben okumamisim
https://www.turkcealtyazi.org/haberler/sinema/italyanin-oscar-adayi-dogman-oldu-47170

sorrentino filmiymis, buraya baska bir filmini koymustum "The Great Beauty".
yabanci oscari almisti o da 2012'de
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

yaaa :)
pazar akşamı televizyonun başına toplanılırdı... soba yakılır, çaylar konulur, çerezler hazırlanılırdı... babam anneme çaylar soğuk diye kızar, bağırıp çağırmaya başlardı. annem cevap verince babam annemin üzerine yürürdü... annem dayak yemesin diye kardeşimle araya girerdik... babam eliyle boğazımı sıkıp yüzümü sobaya yapıştırırdı. annem mutfaktan bıçağı kaptığı gibi babama saplardı. sonra hastanede barışır odadaki 33 ekran televizyonda parliament sinema kulübünün filmini izlerdik. hey gidi günler...

çok fazla beklediğim bir film vardı, adını hatırlamıyorum ama kuzenler falan herkes izlemek için bekliyordu, anne-babadan geç yatmak izni alınmıştı.

bekle babam bekle, çıkmadı intro. ekranda siyah bir görüntü, arada yeşil noktalar ilerliyor bilgisayar oyunu gibi.

Belki çıkar diye sızana kadar beklemişim TV karşısında.

Meğersem ilk ırak savaşı çıkmış, bağdat bombalanıyormuş. Yıllar sonra 2. ırak savaşı çıktığında dank etmişti
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...