Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

mokoko said:

thor filmleriyle beraber mcu içindeki en kötü filmdi bence.

ya thor filmleri amma kötüydü be hakkaten.
geçenlerde bi marvel'ım geldi, oturdum bikaç gün avengers iron man thor filan hepsini bi izledim sıradan. thor dark world'ü bitiremedim ama artık o kadar kötüydü ki gerçekten. ilk izlediğimde daha az kötü gelmişti kdf
Sosyal ağlarda paylaş

İlk Kaptan Amerika Marvel ortalamasında gayet iyi bana göre, Winter Soldier ise Iron Man 1'le beraber (hadi belki bi de biraz GoTG 1) Marvel'larda zirveyi paylaşabilir. Civil War ortalama, ama sondaki Migros otoparkında liseli kavgası kıvamındaki toplu dövüşleri çok bozuyor. Thor'un filmleri genel olarak kötü, ama onu "geyik" bi kafada farklı izlemek lazım heralde. İlk iki Avengers'ı da sevmemiştim ben pek, çok karakter var ve bariz odaklanamıyorlar diye. Iron Man 2 çok çok güzelken 3 de biraz mehti, sanırım Josh Whedon çok beceremiyor bu işi.
Sosyal ağlarda paylaş

mcu filmlerini naçizane sıralamam:

1- iron man 2
2- iron man
3- avengers 3
4- avengers
5- thor
6- captain america civil war
7- captain america
8- avengers 2
9- doctor strange
10- capn winter soldier
11- ant-man
11- spider man
12- ant-man 2
13- thor 2
14- iron man 3
15- hulk
16- thor 3
500- gotg
501- gotg 2
999- black panther

kara panter tam dcu tier böyle, maalesef zencili olmasa murica bombalardı. zencili diye yere göğe koyamadılar.
Sosyal ağlarda paylaş

http://tr.web.img4.acsta.net/c_215_290/pictures/18/05/21/16/31/1104775.jpg

İyi film dün izledim. Müslüm'ü izlemedim ama yanında çok dramatik kalabilir. Aynı tarz iki film. Eğlenmek ve müzik dinlemek için birebir. Sinema salonunda konser keyfii. Son ses. Miss. Ekstra bir bilgi yok quenn hakkında fakat freddie'yi ekstra ucübe gösterdiklerini düşünüyorum. Yine de emin değilim. Sahneye çıkınca değişiyor adam ve bu da bir film nihayetinde.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

mcu filmlerini naçizane sıralamam:

1- iron man 2
2- iron man
3- avengers 3
4- avengers
5- thor
6- captain america civil war
7- captain america
8- avengers 2
9- doctor strange
10- capn winter soldier
11- ant-man
11- spider man
12- ant-man 2
13- thor 2
14- iron man 3
15- hulk
16- thor 3
500- gotg
501- gotg 2
999- black panther

kara panter tam dcu tier böyle, maalesef zencili olmasa murica bombalardı. zencili diye yere göğe koyamadılar.

Bone msj i diye geldim
Ilk kez yanildim
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/91S8cP2LaPL._SY445_.jpg

bu film nasıl bu kadar övüldü ya? sırf içinde zenci var diye mi cidden? baya kötüydü resmen 2 seferde bitirebildim. thor filmleriyle beraber mcu içindeki en kötü filmdi bence. cgi'ları bile berbattı lan filmin. ztn muhteşem bi senaryo falan beklemiyoruz ama birazcık ayakları üzerinde dursun, cgi'ı düzgün olsun her türlü gideri olur. sırf hype'ına aldanıp iyi heralde falan diye uçaktaki versiyonunu izlemeyip yüksek kalite indirip izledim, izlemez olaydım. tam uçakta izlerken uyumalık filmmiş.

sonunda benim gibi düşünen biri... yani hiç bir ekstrası yok zenci filmi diye yıkıldı ortalık... klasik marvel filmi. michone'u tanıyana kadar canım çıktı sadece dasd
Sosyal ağlarda paylaş

Bohemian Rhapsody
10/10

Uzun zamandir izledigim en guzel filmlerdendi. Queen benim donemimin grubu olmamasina ragmen, butun sarkilarini ezbere bilip sanki donemimin sanatcilariymis gibi buyumusum. Bu kucuk nokta bile aslinda ne kadar kuvvetli bir grup olduklarini hatirlatti bana film esnasinda. Muzik nerden nereye gelmis diyorsun film cikisinda. ( evolution resmini ekleyip sonuna justin bieber koyasim geldi)
Malik ( Freddy MErcury'yi canlandiran aktor) cok sahane ( hatta SA-ha-ne) bir oyunculuk cikarmis, gitmeden okumustum epey bir positif yorum ama bu kadar uyum dusunmemistim.
Bu arada o kadar begendik ki, 4 seansindan cikip, 10.30 seansina tekrar bilet alip girdik. ( arada baska seanslarda vardi ama dolby kalitesi degildi, oyle de seciciyiz(!).)

Kisacasi cok muthis guzel bir 2 saatti ( yani x2, 4 ), Queen severlere onermeme gerek yok dye dusunuyorum, zaten izleyeceklerdir.

https://static.stereogum.com/uploads/2018/09/queen-bohemian-rhapsody-soundtrack-1536163276-640x640.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Bende bugün 15,10 seansında izledim cinemaksimumda ve tam 25 dakika reklam izledim. Film güzeldi lafım yok ama 25 dakika reklam mı olur? Ardından ne yaptım 17,50 olan müslüm filmine 18,00 de bilet aldım ve yemek yemeye gittim. Filme girdiğimde 18,15 lerdeydi ve yeni yeni film başlıyordu. Müslümde güzeldi ve o yorumlarda söylendiği gibi değil. Jiletcisinede yer veriyor , varoşunada

23 kasım çıkacak deliler güzele benziyor. Fırsat bulursam gideceğim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...