Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Hepsi birer kopya o filmlerin. Neyini seviyonuz anlamadim gitti.

Her filmin basi "gercek hikayeden alinti" yazar

Her filmde farkli bi kabileye mensup cin

Her film illa kokusuz heryere gidip her kapidan giren merakli bi abi veya hanimabla olur.

He bide tum bu konulari bilen cok muhterem bi hoca da mutlaka vardir.

Malzemeler bunlar. Evir cevir yeni isimle yeni film yap dur.

Bi ilerleyemediler
Sosyal ağlarda paylaş

wonder woman

http://www.joblo.com/posters/images/full/wwpostbluesparkdefault.jpg

süpermen betmen rezaletinden sonra iyi geldi
filmin başı ve ortası güzeldi, beğendim yani
sonu da çok kötü değildi aslında ama
yani
ıh

böyle "sonra sevginin gücüyle bi anda güçleri açığa çıksın" tarzı çözümler artık çok vasat, çok klişe kalıyor.
ares de baya hayalkırıklığıydı. yani ateşlerin arasından zırhıyla çıkıp, miğferine kendi parmaklarıyla göz yuvası açması hoşuma gitti, hatta oo dedim şimdi başlıyoruz. ama onun dışında baya mehti dövüş sahnesi

ama filmi genel olarak beğendim
verdiği mesaj da güzeldi
gal gadot da çok yakışmış, çok duru bi güzellik var kadında. uymuş role.
Sosyal ağlarda paylaş

xwhiplashx said:

http://tr.web.img2.acsta.net/pictures/14/08/07/14/43/483168.jpg

siccin

hatta bunuda izledim sonra. malum izlemedim hic sacmadir falan filan diyede ben filmden cok goruntu yonetmeninin kendi tarzina hayran oldum. goruntu yonetmeni turk korku filmine gore epey iyidi.

Bu elemanın filmleri güzel, kolay para diye çekilmiş saçma sapan filmlerden değil. İlk musallat tırttı ama ikincisi gözeldi, bu siccinlerde güzel gibi 3 ve 4ü izliycem bi ara

Gerçek hikaye dedigi de şehir efsaneleri işte, yengemin oglu görmüş, komşu kızına cin girmiş. Gerçek yazınca daha bi korkutucu oluyodur.
Sosyal ağlarda paylaş

http://unutulmazfilmler.co/wp-content/uploads/2017/03/MV5BZTJiNGM2NjItNDRiYy00ZjY0LTgwNTItZDBmZGRlODQ4YThkL2ltYWdlXkEyXkFqcGdeQXVyMjY5ODI4NDk@._V1_UX182_CR00182268_AL_.jpg

başrolün oyunculuğu tek kelimeyle muazzam. çekimler de oldukça iyi. bi kısımda ufak bi saçmalama mevcut ama genel anlamda baya beğendim filmi.

8/10
Sosyal ağlarda paylaş

xwhiplashx said:

http://tr.web.img2.acsta.net/pictures/14/08/07/14/43/483168.jpg

siccin

hatta bunuda izledim sonra. malum izlemedim hic sacmadir falan filan diyede ben filmden cok goruntu yonetmeninin kendi tarzina hayran oldum. goruntu yonetmeni turk korku filmine gore epey iyidi.

ben bu cinli filmleri baya severim,izlerim,ama artık böyle aniden çıkan cinler vsler tırstırıyor izleyemiyorum.

en son bunun 3.sünü açtım ilk 15 dk dan sonra bıraktım,vizyonda da 4ü var
Sosyal ağlarda paylaş

ya siccin adam altina micsin diye ugrasmis bi film degil konuyu ele alip epey karmasik hale getiriyor illa her seyi ogrenmek istiyorsan sonunu izlettiriyor. goruntu yönetmeni gercekten başarılı turkiye sartlarina gore ve kurguda iyi. gercek ve ya yalan onemi yok.

kurgu 4/5
goruntu 5/5
gerisi cin min peri bağırış iste.izlenir be abi.
Sosyal ağlarda paylaş

xwhiplashx said:

ya siccin adam altina micsin diye ugrasmis bi film degil konuyu ele alip epey karmasik hale getiriyor illa her seyi ogrenmek istiyorsan sonunu izlettiriyor. goruntu yönetmeni gercekten başarılı turkiye sartlarina gore ve kurguda iyi. gercek ve ya yalan onemi yok.

kurgu 4/5
goruntu 5/5

abi konular güzel,gerçekçi de işlenmiş eyv ama aniden çıkan şeyler insanı geriyor gereksiz ya,höt zöt durmadan bişey çıkıyor
Sosyal ağlarda paylaş

xwhiplashx said:

kurgu 4/5
goruntu 5/5

arkadaşların zoruyla geçen 4. filme gittim.hayatım boyunca izlediğimi en kötü filmdi.önceki filmleri bilmem ama bu film inanılmaz kötüydü.o kadar kötüydü ki arkadaş grubuma bir daha görüşmemeyi planlıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

6/10

serinin diğer 4 filmine nazaran daha iyiydi bence. hopkins etkisidir muhtemelen. görselliğe bir şey demiyorum ama şu seride her filmde aynı cheesylik var. baymadan yapmaya da devam ediyorlar. hopkins reisi de kendilerine benzetmişler. tam westworld'deki karakter gibi bir adam olacakken arada ona da saçmalatmışlar sdfsd. bi de şu çakma men in blackimsi adamı her filmde oynatıyorlar ve karakter o kadar kötü ki sinirleniyorum.

laura abla zaten güzel ona laf yok. ama yani şu transformers serisini azıcık karanlık yapamadılar. hep aynı cıvıklık.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...