Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

3/10. overrated. emma stone yerine başka koyacak insan mı bulamamışlar. leş mimikler leş oyunculuk patates bir surat. filmin konusu zaten yeşilçam filmlerinden hallice. kısacası filmde bir bok yok. arka fondaki yeşil perde mi bu kadar övgü aldı anlamadım. müzik kullanımı güzeldi bir tek. o da zaten müzikalde olsun bi zahmet. diyecem ama city of stars'ı film boyunca 850 defa dinletmeleri ondan bile soğuttu. çok kötüydü cidden. 2 saatlik zaman kaybı. ryan gosling zaten ryan gosling. notebook'ta neyse burda da o. son dönemde en çok nefretimi kazanan film oldu. sinemada imax falan gitsem kendimi affetmezdim. neyseki snoopy var.

neyini bu kadar övmüş millet.
Sosyal ağlarda paylaş

ahahha su filmi izlemedim hala ve izlemek istemiyordum bir turlu. Hislerime tercuman olmussun.

Red said:

3/10. overrated. emma stone yerine başka koyacak insan mı bulamamışlar. leş mimikler leş oyunculuk patates bir surat. filmin konusu zaten yeşilçam filmlerinden hallice. kısacası filmde bir bok yok. arka fondaki yeşil perde mi bu kadar övgü aldı anlamadım. müzik kullanımı güzeldi bir tek. o da zaten müzikalde olsun bi zahmet. diyecem ama city of stars'ı film boyunca 850 defa dinletmeleri ondan bile soğuttu. çok kötüydü cidden. 2 saatlik zaman kaybı. ryan gosling zaten ryan gosling. notebook'ta neyse burda da o. son dönemde en çok nefretimi kazanan film oldu. sinemada imax falan gitsem kendimi affetmezdim. neyseki snoopy var.

Sosyal ağlarda paylaş

Raylen said:

oturup tek başına romantik film izledin de o yüzden bu kadar doldun di mi lan hahahah

no my friend. yanlış tespit. kız arkadaşım ilk 20 dakka hala filmi kapatabiliriz çok geç değil diyordu. ama ben meraktan sonuna kadar izlettim sdfs. izldedim ki iyice nefret edeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

HIDDEN FIGURES

9/10

Cok guzeldi, gercek bir hikaye. Soguk savas sirasinda uzay yarisinda amerika'nin NASA calismalarinin uzerine yogunlasan filmde, kadin erkek esitsizliginden tutun da toplumsal irk ayrimina ve calisma , basari, zeka ve hatta bilim ile bircok sinirin kaldirabilecegini gosteren bu uc kadinin hikayesi.

Katherine Johnson, Dorothy Vaughan ve Mary Jackson

https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/M/MV5BMjQxOTkxODUyN15BMl5BanBnXkFtZTgwNTU3NTM3OTE@._V1_UY1200_CR90,0,630,1200_AL_.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Daesu said:

lel martin bu ne ya

http://images.desimartini.com/media/main/original/2017-2/8fff7047-1fda-43ad-9d11-d809d4dce550.jpg

atmosfer falan cok iyi. japonlarda oynamış

5/10

karakterler ve anlattıkları o kadar yanlışki , ya bu heralde propaganda filmi degildir dedim durdum ama sonunda oraya baglamaya calıştı gene.

ulan ibneler sizin aptal inadınızdan o kadar köylü fakir şu bu öldürülmüş durmuş, hadi siz bagımsız gittiniz filmin başında bundan önce devletler politik hamle olarak kullanmışlar sizi,
japonlarda yutmamışlar, anlıyo sandıgınız zaten anlamamış..

tapınaktaki konuşma zaten bölgesel dini inanç degişimlerinin özeti gibiydi.
bu kadar olayın üstüne bende film özür niyeti taşıyo diye izledim lel. ferrera karakteri üzerinden böle olmıycak yavaştan sakince nesil nesil halledelim bu işi gibi bişi gelcek dedim oda olmadı.

kylo ren ve açlık sefalet icinde yaşayan jap hristiyanlar, ilk hristiyanların romada arenalarda öldürüldügü halde isayı inkar etmeyen toplulukların yansıması ama anlatım aşırı iki yüzlü.

sonuç olarak ada da dinin yayılması halkın vatikana, batıya baglanması anlamına geliyor, herkez bizmi gitsin hilafeti devralıyoruz hadi by desin. bölge yöneticilerininde gene elini kolunu baglayan batılı devletler.

Filmin en büyük twist'i HAH TAMAM ŞİMDİ OLDU derken ZAAA ŞAKA HALA KÖTÜYÜZ ;);) hamlesiydi. Beklemiyordum allah için dfg.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

Raylen said:

oturup tek başına romantik film izledin de o yüzden bu kadar doldun di mi lan hahahah

no my friend. yanlış tespit. kız arkadaşım ilk 20 dakka hala filmi kapatabiliriz çok geç değil diyordu. ama ben meraktan sonuna kadar izlettim sdfs. izldedim ki iyice nefret edeyim.

biz eşimle kapattık 20. dakikada
Sosyal ağlarda paylaş

THE MAN FROM EARTH
10/10

Konusunla ilgili ne bahsetsem bilemiyorum, cunku soyleyebilecegim her sey cok ama cok onemliyken filmin heyecanini kacirbailir. Sunu soyleyebilirim ki, 1.5 saat boyunca bor oda dolusu insanin konusmasini nefessiz izledim, hep bir sonra ne olacak ne diyecekler diye bekledim. Cok guzeldi! oneririm herkese.

https://kumquatwriter.files.wordpress.com/2012/01/the-man-from-earth.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

sen bi zahmet fast and furious 9u bekle.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

çok talihsiz olmuş ya. adamlar ellerinden geleni yapmışlar herkes bir şeyler bulsun içinde diye, hayatı boyunca türküden başka bişey dinlememiş anneme falan izletsem beğenir yani.

müzikal hele lindyhop dansları falan günahım kadar sevmem ama gayet sempatik film yani. sen robet hatemonun canlısını dinle kardeş.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

çok talihsiz olmuş ya. adamlar ellerinden geleni yapmışlar herkes bir şeyler bulsun içinde diye, hayatı boyunca türküden başka bişey dinlememiş anneme falan izletsem beğenir yani.

müzikal hele lindyhop dansları falan günahım kadar sevmem ama gayet sempatik film yani. sen robet hatemonun canlısını dinle kardeş.

sus kız burda ayak yapma. filmi beğenmediğine eminim. 13 yaşında bir kız ancak beğenir. ryan kalpkalpkalp kafasında olman lazım sdfs.

interstellar'ın falan kötü olduğu forumda bu filmi beğenen ılıktır.

gerçi paticik'te bana özelden pulp fiction bence de kötü, leon'u ben de beğenmiyorum yazanlar public'te çogiyi yazdığı için siz gelip 10/10 verirsiniz filme şaşırmam sdfs.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

gerçi paticik'te bana özelden pulp fiction bence de kötü, leon'u ben de beğenmiyorum yazanlar public'te çogiyi yazdığı için siz gelip 10/10 verirsiniz filme şaşırmam sdfs.

bunu yapan kimse afişe et, paticikte kimseye özel linç muamelesi bulunmamaktadır kardeş. ağızlarının payını verelim.
Sosyal ağlarda paylaş

gereksiz derecede karmaşık hikaye, sürekli sana film izlediğini anlatan sunum(olmuşu için fight club, bu olmamış fazla cıvık), yabancı ünlü isimlerini fazlasıyla kullanma(gerçekten filmin tüm izleyenleri o kişileri tanıyacak mı, hadi geçtim 10-20 yıl sonra ne olacak. ne kötü bir seçim), ilerledikçe artan saçmalık oranı ve soyutlaşma.. komedi kısmı da öyle ahım şahım değil yani işte sıradan. böyle twistlerle ciddi bir noir polisiye sunuyomuş gibi yapıp bir yandan komedi olması, ama bunları absürd film şekliyle değil de pulp fiction gibi sunması. ne bileyim olmamış işte, öle çok keyif almadım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...