Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Mel Gibson'ı her gördüğünde içinde Braveheart izleme isteği doğan tek ben değilim di mi?
yıllardır sıkılmadım, açıp bir daha izleyim eve geçince :D

goldbären said:

http://www.imdb.com/title/tt3647498/

işyerinden foto koyamadım da şunu izlemiştim salı, fena değil 7'sini hakediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

tarantino için çağımızın bruce willisi demek yanlış olmaz ikisinin eserlerinde de aynı çılgın ihtirası ve kucaklaşmayı görebilmek mümkün

son filminde de doğu ve batı arasındaki kültür çatışmasını mükemmel bir şekilde işlemiş gerçekten sanata doydum diyebilirim
Sosyal ağlarda paylaş

Saving Private Ryan

Bunca zaman erteleyip izleyemedim bir filmdi, epey uzun.
Film tabi ikinci dunya savasinda, almanlar ve amerikalilarin fransa sahilinde (yanilmiyorsam) yaptigi savasi esas alan ama bununla birlikte bir Er'i kurtarmak uzere goreve giden bir grup askeri anlatiyor.

Sinema cekiminden cok anlamam, ama muazzam otesi guzeldi. Gozu rahatsiz edecek hicbir kan sahnesi cekmemisler. Yani her seyi gozunun onune seriyorlar ama benim gibi bu tur sahnelerden rahatsiz olanlar bile rahatlikla izleyebiliyor.

Cok duygusal oldugu yerler var tabi.
Izlenilmesi ( herkes izlemistir gerci ama ) onerilir
Sosyal ağlarda paylaş

zeper said:

Saving Private Ryan

Bunca zaman erteleyip izleyemedim bir filmdi, epey uzun.
Film tabi ikinci dunya savasinda, almanlar ve amerikalilarin fransa sahilinde (yanilmiyorsam) yaptigi savasi esas alan ama bununla birlikte bir Er'i kurtarmak uzere goreve giden bir grup askeri anlatiyor.

Sinema cekiminden cok anlamam, ama muazzam otesi guzeldi. Gozu rahatsiz edecek hicbir kan sahnesi cekmemisler. Yani her seyi gozunun onune seriyorlar ama benim gibi bu tur sahnelerden rahatsiz olanlar bile rahatlikla izleyebiliyor.

Cok duygusal oldugu yerler var tabi.
Izlenilmesi ( herkes izlemistir gerci ama ) onerilir

arkasına çak bi shawshank redemption sdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

Zealotone said:

Mel Gibson'ı her gördüğünde içinde Braveheart izleme isteği doğan tek ben değilim di mi?
yıllardır sıkılmadım, açıp bir daha izleyim eve geçince :D

goldbären said:

http://www.imdb.com/title/tt3647498/

işyerinden foto koyamadım da şunu izlemiştim salı, fena değil 7'sini hakediyor.

mel gibson yüzünden braveheartı izleyemeyen tek ben değilim di mi? yıllardır kaç kere denediysem yarıda bıraktım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...