Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Vazgeçtim diğer topiği canlanıma sevdasından
An (Umudun Tarifi) 7/10
Japon yapımı çok tatlı bir pazar öğleden sonrası filmi. Telefondan yazdığım için bişeyler yazmak işkence, konusuna filmekiminin sitesinden bakabilirsiniz. Über muhteşem bir film değil, ama göze batan hiçbir şey olmadı filmde youth'un aksine. Yer yer tebessüm, yer yer hüzünlü bakışlarla izletti kendisini
Annemle geçen yaz 7/10
Bu da aynı şekilde brezilya yapımı eğlenceli bi film. Bi evin hizmetçisinin kızının gelişiyle birlikte hayatında yaşadığı değişim üzerine. Brezilya yapımı diye g.t ve meme göreceğinizi sanmayın, sinemadan lan o kadar sıra bekledik iki meme göremedik diye çıkmayın sonra sdf
İki filmi de sinemada izlemek elzem değil, bi Leviathan ya da Mommy değiller. Ama yie filmekiminin para kazanması için sinemada izlemenizi dilerim
Ex Machina 7.8/10 (Bilimkurgu alanında 8.3/10)
Baya güzel bir filmdi. Yine de 8 vermem, zayıf yanları var.

Nathan'ın oyunculuğu filmin ilk etkisi geçtikten sonra üzerine düşününce biraz zayıf geldi bana. Alkole dayayıp sızması falan komikti yani, o kadar zeki adam yapmaz bunları. Ama tabi mükemmel demek için kötü, yoksa fena değil yani sdf

Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

bi bourne değil tabi ama yine de gayet güzel ve sürükleyici.
7,5/10
http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMjI5ODkyMjA2Nl5BMl5BanBnXkFtZTcwNTcyNTgzNw@@._V1_SX214_AL_.jpg

Eyvallah, şimdi bitirdim hoşuma gitti.

bourne serisinide hiç izlemedim izleyeyim bari :P

hoş star warsuda izlemedim ben, değişik bir insanım

7/10
Sosyal ağlarda paylaş

vivavale said:

applev0dka said:

The Martian

9/10 inanılmaz keyifle izledim, oyunculuklar gayet güzeldi, keyifli sahneler vardı baya güldüren :D

P.S: yarım puan fazladan LOTR göndermesinden dolayı verdim :D

bende izledim bugun guzeldi baya ama bişiler eksikti filmde

çok guzel detaylar vardi

7/10

detay olarak bayıldım filme ya. hani göndermeler ayrı güzel, çekim detayları ayrı güzel cok hosuma gitti. on board camera olayları hep güzeldi.
bilim kastıkları bölümler falan cok hoş olmus.
bilmiyorum eksik gelen neydi ama beni tatmin etti açıkçası

spo

öncelikle söylenildiği gibi adamın başına bişey gelmiyor değil daha ne gelsin yani sdsafa
yardım roketi yaptılar haftalarca, adama dietini ona göre programla dediler, roket launch da patladı lel
pattes ekti girişi patlattı
suya ihtiyacı vardı kimya kastı
patfinderı bulup iletişim kurması falan harika kurgulardı bence

olay yine gravityde olduğu gibi basınç yardımı ile uzayda uçmayla bitmese daha hoş olurdu belki sdsaf

Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

sefacaNBA said:

star wars izlemedim ben de. ben lotr da izlemedim ama. godfather serisini de izlemedim.

paticikte ne işin var acep...

aman be abi, fenerli de fenerliye böyle derse. :) godfather mutlaka izleyeceğim tarzım ama ciddi depresyon anlarıma saklıyorum. :D star wars hiç ilgimi çeken bir tür değil.
Sosyal ağlarda paylaş

piramit detected

applev0dka said:

vivavale said:

applev0dka said:

The Martian

9/10 inanılmaz keyifle izledim, oyunculuklar gayet güzeldi, keyifli sahneler vardı baya güldüren :D

P.S: yarım puan fazladan LOTR göndermesinden dolayı verdim :D

bende izledim bugun guzeldi baya ama bişiler eksikti filmde

çok guzel detaylar vardi

7/10

detay olarak bayıldım filme ya. hani göndermeler ayrı güzel, çekim detayları ayrı güzel cok hosuma gitti. on board camera olayları hep güzeldi.
bilim kastıkları bölümler falan cok hoş olmus.
bilmiyorum eksik gelen neydi ama beni tatmin etti açıkçası

spo

öncelikle söylenildiği gibi adamın başına bişey gelmiyor değil daha ne gelsin yani sdsafa
yardım roketi yaptılar haftalarca, adama dietini ona göre programla dediler, roket launch da patladı lel
pattes ekti girişi patlattı
suya ihtiyacı vardı kimya kastı
patfinderı bulup iletişim kurması falan harika kurgulardı bence

olay yine gravityde olduğu gibi basınç yardımı ile uzayda uçmayla bitmese daha hoş olurdu belki sdsaf

abi daha tanıtımlar bitmeden olaya giriyor film, sindiremedim yani

bi de karı kız eksikti alıştığımızdan kabullenemedim ben
Sosyal ağlarda paylaş

En çok hasılat yapan 25 film.
http://onedio.com/haber/gunumuz-enflasyonuna-uyarlanmis-haliyle-doneminde-giseleri-alt-ust-etmis-25-gorkemli-film-602403?utm_source=onediocom&utm_campaign=facebook_page&utm_medium=facebook
İnternet taahhütüm bitsin en hızlı ve sınırsızından alıp hepsini izleyeceğim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...