Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

swordsman

xieon

Öne çıkan mesajlar

Ben yaklasik 1 haftadir master swordsmanim vede cok begendim bir su an template commando 4000 medic 4040 master swordsman cok iyi degil biliyorum ama force speedi fulleyince birakcam commandoyu ve master fencer-master sw-medic 2040 olacam geriye 47Sp kaliyor sizce ne olim bide herkez Ns elderi sololayabiliyoruz diyor acaba bu hala gecerlimi simdiden cevaplar icin tesekkurler
Sosyal ağlarda paylaş

yok öyle bişey yanlış bilgilendirmeyin. melee speedin çalıştığına gözümle şahit olan biri olduğum için genel olarak çalışmadığı iddiasını yalanlayabilirim[signature][hline] MSN : [email protected]
---
Sözlükte Ben :D
---
Tunch geçen gün babasına demişki:
Hiç para seçmem. Ne olsa yerim

[b] 1. Geleneksel Paticik İstanbul Lan Party 28 Ocak 2005'te!
Sosyal ağlarda paylaş

melee ler çalışıyo ama ranged ler bozuk..

temp e gelince eğer ns queen falan sololamak istiyosan m swords, 4xx4 tk, m brawler, x44x fencer gerisiylede medic al derim..

ayrıca bu temp pvpde de süper eğer 700+ dmg bi ph'n varsa

[Bu mesaj Genwa tarafından 06 Ocak 2005 12:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Sadece ranged ler çalışmıyo diye biliyorum deneyenler var yani ayrıca LS dede çok işe yarıyo masterleyene kadar dediler. daha detaylı bilgi için offical forumlardan force sensitive die bölüm açıldı orda açılan baya konu var bunla ilgili.[signature][hline]?????????????????Bugün Alomatik için ne yaptın?????????????????
Sosyal ağlarda paylaş

yok yani speedi 95 yapcam boylece en yavas phi bile 1 snlik hizla kullancam o yuzden sonra swordsmanle rahat rahat exp. kasabilirim commandoyu hemen melee speedi almak icin kullancam yardimlariniz icin yine tesekkurler daha degisi templaterinizide bekliyorum bu arada medite tam olarak ne ise yarar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
xieon, 06 Ocak 2005 15:10 tarihinde demiş ki:
yok yani speedi 95 yapcam boylece en yavas phi bile 1 snlik hizla kullancam o yuzden sonra swordsmanle rahat rahat exp. kasabilirim commandoyu hemen melee speedi almak icin kullancam yardimlariniz icin yine tesekkurler daha degisi templaterinizide bekliyorum bu arada medite tam olarak ne ise yarar

commando olduktan sonra bırakma derim. İNANILMAZ farklı[signature][hline] MSN : [email protected]
---
Sözlükte Ben :D
---
Tunch geçen gün babasına demişki:
Hiç para seçmem. Ne olsa yerim

[b] 1. Geleneksel Paticik İstanbul Lan Party 28 Ocak 2005'te!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...