Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2005'e Mükemmel Baslangıç

eagle_dnz

Öne çıkan mesajlar

ewt dün 2005'in ilk okul günüydü 2 kişiyle dalaştım biriyle kavga ettim sevgiliimin morali baya bozuktu nerdeysa ağlıcaktı yanımda ve bunlar yetmezmiş gibi öğle tenefüsünde basketbol oynarken kaza geçirdim:

Acıbadem Hastanesi'ne gittim 2.20 de 6 gibi çıkabildim anca, önce röntgen çektiler olmadı tekrar çektiler sora rontgende bişey çıkmadı ama ayağımı oynatamıyor yere basamıyordum ve inanılmaz bi şişlik vardır sora 1 saat mr bekledim bekledikten sora 1 saat de makinenin içinde hareketsiz kaldım berbat bişey sora ortaya çıktı:

bir bağım kopmuş kemiğim ezilmiş yarım alçı yaptılar 1 ay kalcak 1 hafta okula gidemiorm 3-4 gün yere basmam yasak

ewt gördüğünüz gibi mükemmel basladı 2005

YASASIN 2005 OLEEEEY PEHH...[signature][hline]yalnızlık, hayatta yalnız kalmana yol acan hatalarından sana ders verir ve ilerde bu hataları yapmadan daha kısa süre yalnız kalmanı sağlar
Sosyal ağlarda paylaş

Uff gecmic olsun cidden :([signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Member of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

bide ii yanından bak; okula gitmicen. alçını bisürü kişi imzalar. kızlara imzalatırsın =P[signature][hline]20dk içinde çiptek' e entry girerseniz bir entry de çipten bedava!!!
P.S: adam gibi entry girmeyen bonzi olsun.
Seni unutmicaz Windshade...
"Ölüm dediğin budur perde arkasından haber,
hiç güzel olmasa ölürmüydü peygamber..."

a member of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chiptech, 04 Ocak 2005 17:54 tarihinde demiş ki:
bide ii yanından bak; okula gitmicen. alçını bisürü kişi imzalar. kızlara imzalatırsın =P

:) dersaneden kızlara imzalatıp kız ark.ımı kıskandırma taktiği olabilir ;)

okula gitmeme konusunda da:

sınavlar üstüste bincek pzts 3 salı 3 çrş 1 perşmbe 3 cuma 3 sınav olcak :([signature][hline]yalnızlık, hayatta yalnız kalmana yol acan hatalarından sana ders verir ve ilerde bu hataları yapmadan daha kısa süre yalnız kalmanı sağlar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aket-Atum, 04 Ocak 2005 18:43 tarihinde demiş ki:
heheh Deniz Allah belanı vermiş galiba :)

öyle oldu ege sıçtık valla...[signature][hline]yalnızlık, hayatta yalnız kalmana yol acan hatalarından sana ders verir ve ilerde bu hataları yapmadan daha kısa süre yalnız kalmanı sağlar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...