Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Yardım

tadrenal

Öne çıkan mesajlar

Elimde 2 dragon var biri White wrym diğer normal dragon bunlardan hangisine skill kastırmalıyım sizce

white wrym ın 50 cold ve 50 p damage var

diğerinin de 100 p damage i

hangisi daha çok işime yarar

[Bu mesaj tadrenal tarafından 05 Ocak 2005 11:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bence kalsin olmadi satarsin hehe :)) tamer olduguna gore emin degilim ama lore yada tame`e gore felan slot sayin normalden fazla oluyordu sanirim ole aklimda kalmis bir tarafimdan uydurmiyim sen bir sor yinede :p benim tameri da stable da 2 ww 2 drag 1 nm 1 fire felan oldugu icin ondan dursun dedim zarari yok :) (bir ara koleysiyon yapiyordum :p)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 05 Ocak 2005 16:48 tarihinde demiş ki:
İkisinide heallemen lazım yoksa zaman içinde biri ölür. Melee vuramazlar belki ama spell büyüleriyle kapışırlar ve WW ve Dragı aynı anda kontrol edemezsin. Başka bir tamerın yardımı lazım o dediğini yapman için.

Heal atmaya gerek kalmıyo arasıra pois atıyorlar birbirlerine az bişi health leri azlıyo ama genede başlarında durmak lzm açıkıyolar WW ve Mare i kapıştırdım
Sosyal ağlarda paylaş

resist için nerede çalıştırıyorsun petleri?[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

Rahan, 04 Ocak 2005 19:36 tarihinde demiş ki:
ayrıca kimsenin sizi kolunuzdan tutup hristiyan yapabilme gibi bir ihtimali yok ki?? tarkan filmlerinde mi kaldınız naptınız siz anlamadım valla..
Sosyal ağlarda paylaş

evin içinde bir kaç skill dışındaki skilller artmıyordu yanlış hatırlamıyorsam[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

Rahan, 04 Ocak 2005 19:36 tarihinde demiş ki:
ayrıca kimsenin sizi kolunuzdan tutup hristiyan yapabilme gibi bir ihtimali yok ki?? tarkan filmlerinde mi kaldınız naptınız siz anlamadım valla..
Sosyal ağlarda paylaş

bence ikiside kalsın 2sinide kastır. GM Tame Lore Vette Zaten 10 Civarı Stable Sayın Oluyor. Eğer Oynadığın Server a Özel Binekler yoksa Zaten DOlduramazsın Bile O sayıyı.
Skill Kastırırkende ben Blood Dungeonda 3 5 Tur Attım Soora gerisini DF de kastı Hayvan. Oturup Skill Kastırmana Gerek Yok. Char Inda Peace Te varsa Git Blood Dungeon a at 3 5 tur . Soora 2 Kişi DF ye Gidin 2 ww. Daldırın. DF de zaten 1 Tur atınca ww 5z Oluo. resist ide Atla Bigün Gemiye Kastır.
(Resist Makrosuna All STay eklemeyi Unutma Yoksa Çok Güzel Şeyler Oluo :D )
Sosyal ağlarda paylaş

gemide hayvanları birbirlerine saldırtacaksın ww ye stay demen lazim yoksa sana bi koyarsa tam koyar gemiden sehre stuck çekersin sonra gemiye de recall olmaya calısırken blocked der. :) Sonra kafanı gidip brit bankın duvarına vurursun :)Ayrıca ww ye skill kastırmak nm nin hpsi az olduğu için zor olacaktır. O yuzden gemide hayvanlara skill kastırmayı tavsiye etmem. En iyisi dungeonda kastırmak. Birde kimse hiryu kullanmıyormu? Balronları 4-5 vurusta alan super bir şey Hiryu :)[signature][hline]Feror ego veluti - sine nauta navis,
ut per vias aeris - vaga fertur avis...
Quidquit Venus imperat - labor est suavis,
quae nunquam in cordibus - habitat ignavis.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Endoret, 06 Ocak 2005 14:33 tarihinde demiş ki:
gemide hayvanları birbirlerine saldırtacaksın ww ye stay demen lazim yoksa sana bi koyarsa tam koyar gemiden sehre stuck çekersin sonra gemiye de recall olmaya calısırken blocked der. :) Sonra kafanı gidip brit bankın duvarına vurursun :)Ayrıca ww ye skill kastırmak nm nin hpsi az olduğu için zor olacaktır. O yuzden gemide hayvanlara skill kastırmayı tavsiye etmem. En iyisi dungeonda kastırmak. Birde kimse hiryu kullanmıyormu? Balronları 4-5 vurusta alan super bir şey Hiryu :)

Bende düşünüp duruyodum bankada ki izler kime ait diye :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...