Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SphereServer'da Acilis Hatası -3

Gerilla

Öne çıkan mesajlar

Evde acamaya calısıyorum ama olmuyor onu spehere server 55i yi yükledim ve icindeki dosyada server portunu server ismini felan degistirtdim ama icine hic bir script koymadım daha serverı acmaya calısınca -3 hatası veriyo ve server acılmıuyo bmana nasıl yapacagımı ayrıtılı bir sekilde yazın ve yardım edin lütfen

SAYGILAR !!!!
Sosyal ağlarda paylaş

-3 hatasi dedigin seyin sag tarafinda neler yaziyor?copy/paste edebilirsen yardimci olmaya calisiriz[hline]Warning: Too many connections in /home/www/www.abandongames.com/admin/config.php on line 48
Warning: MySQL Connection Failed: Too many connections in /home/www/www.abandongames.com/admin/config.php on line 48
Database Connect Error
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gerilla, 11 Şubat 2003 11:15 tarihinde demiş ki:
Evde acamaya calısıyorum ama olmuyor onu spehere server 55i yi yükledim ve icindeki dosyada server portunu server ismini felan degistirtdim ama icine hic bir script koymadım daha serverı acmaya calısınca -3 hatası veriyo ve server acılmıuyo bmana nasıl yapacagımı ayrıtılı bir sekilde yazın ve yardım edin lütfen

SAYGILAR !!!!

Pff.

Eğer Ultima C: ye kurulu ise, 55i yi yüklediğinde C: olarak extract ediceksin.C:sphere olarak değil.Çünkü zaten kendisi bölümlere ayırıyor.Ve yine kendisi sphere die bir klasör yaratıyor.

Azcık araştırıp birşeyleri sorsanız?[hline]Shock The Bizkit

Locus&Sylveria Emeklisi
Sosyal ağlarda paylaş

sphere acılırken spheretables.scp dosyasını kontrol eder.
sphere.ini de scripts/ klasorunun yolunun dogru olup olmadıgını kontrol et.spheretables.scp yi gormezse -3 hatası veriyor.

Bu arada sphere acmak icin axis e ne gerek var anlamadım ..[hline]*This is my gift and my curse*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...