Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Abyss de ki tehlikeli yaratıklar..

SteelBB

Öne çıkan mesajlar

EE bu işler böyle başlar:D O kadar güçlü değil! Sadece Lard orc un 500 500 vurduğunu düşün. Bi ice Bİ buffer Bi Warrior Hadi bide rogue olsun yeter:) Elixsir falan düşüyormuş abi boş iş değil yani:)[signature][hline]Bir Steel Brightblade klasiği...
Sosyal ağlarda paylaş

HAyırlısıda var hayırsızıda. Kimi para ister kimi aldığı taşları geri vermez. Bu arada rez kullanmak için üstünüzde en az 4 tane stone of life mıydı neydi unuttum şimdi ondan olması gerekiyor. Ama rezlerde değişyor 30 taşla kaldıran 10 taşla kaldıran 4 le kaldıran diye ama aradaki fark bilmiyorum o yüzden sormyaın:D Rezer öldüğünde arkadaşına pm atarsın oda gider blup senin yanına getirir.:D[signature][hline]Bir Steel Brightblade klasiği...
Sosyal ağlarda paylaş

tasları vermesede olur her tas 20k :)
bu arada 30 tane tas üzerinde olunca yuzde 1
10 tane stone of life olunca 2-3
4 tane olunca yuzde 4 kaybediyon diye biliyorum.

normalde öldüğünde rezer çağırmazsan yuzde 5 kaybediyon.
bence 30 tas bulundurmak en mantıklısı :) 30 tane olsa 600k para yapar bence hic bisi :) 300k ya kaybettiğin exp yuzde 80 nini alıyorsun bence değer
Sosyal ağlarda paylaş

Dün kaç tane Ghost kesitğimi hatırlamıyorum!!! 2 tane de Repair kestim. Ghostlardan Trans scroll düşüyor. Repairlardan bir şey düşmedi.!
En başta 7 kişi gittik sonra 3 kişi kaldık. 54mage,52warrior,52assasin. (1500hp scroll kullandık) En alt katta Scroll lar var. Bus 2,4mil. geriye kalanları 1,2mil. Bitaneside 3,6mil ama untutum adını. Bizle Beraber DRT devron vardı. Sonra Prohtep midir ne dir o pelerinli clanda vardı. Eğer ARes de buffer varsa gelsin bizle....[signature][hline]Bir Steel Brightblade klasiği...
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada haklısın eğer lag olsaydı imkansızdı! Birde mutlaka ice gerekiyor. Fallen angel lardan (19. kat) Chtin shell düşüyormuş. Hp si 20k. Lvl 49 ken bana 700 vurmuştu. ama şimdi kaç vurur bilemiyorum. Görücez...[signature][hline]Bir Steel Brightblade klasiği...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...