Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

nası yapiyosunuz

Dynun

Öne çıkan mesajlar

Dynun said:

ağır depresyondayım
iş aşk para arkadaş sağlık
hepsi biyerden zortluyor.
cocukluktan beri meyilliyim zaten depresif bir insanım

sürekli basarisiz oluyorum üzerine motive olamayan biriyim zaten.

kendi kendimi cukura surukleyip cikamiyorum.
bak birine direk anlatamayip da foruma yazacak kadar acizim ordan anlayin.

herkesin binbir.türlü derdi var nasi yapiyosunuz abi

ps: vurun kahpeye

noldu sonra
şimdi nassın?
Sosyal ağlarda paylaş

tamamen kaybolduğum zamanlar önce kalan son gücümle Umut ederim.. Sonraki gün her zaman umutlardan çok daha fazlası elimde olur.

Lakin yüzeysel seylerin avuntusu yerine uğruna yaşamaya değer bütünün hayrına hayallerin olduğu zaman yaşam sana ne kadar aacımasız olursa olsun şarjlanıp yardırıyorsun...

Kısacası hem umudun hemde uğruna yaşayacak hayallerin olsun.

ayrıca...

http://healthland.time.com/2013/05/22/club-drug-ketamine-lifts-depression-in-hours/

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
çok stresli bir işte çalışıyorum. servise binerken stresim başlıyor acaba nasıl bir gün beni bekliyor diye.
Takıyorum kulaklığı dıptıslı müzikler dinliyorum düşünmemeye çalışıyorum. servis bir saat sürüyor o arada uyuyorum zaten biraz.

işe gelince zaten düşünecek zamanım olmuyor küfretmekten. içimden söve söve gün bitiyor.

iş harici süperim. boş zamanlarımda programlama, elektronik hobi, spor fln yapıyorum. anime veya dizi fln izliyorum zaman akıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

eheheh lan herkesin derdi aynı be :) abi taşınmadan önce senin gibiydim bir sürü etken var bunları ortadan kaldırmaya çalış. spor çok önemli bişi ciddi ciddi spor yapın ben iki senedir yapıyorum bir noktada düz spor kesmiyor orada da işte gezme tozma dağ tepe paraşüt uçuk kaçık şeyler arıyorsunuz. yalnızlık tabi ayrı mevzu hele bir de sevip karşılık alamıyorsan fln ona yapacak bişi yok anca unutmaya çalışıcan içine atmıcan arkadaşların varsa iyi onlarla takıl en azından konuşup rahatlarsın
Sosyal ağlarda paylaş

Hayatımızın çoğunu yönlendiren iş çok önemli valla. Ben sevdiğim işi yapıyorum ailemde ne istersem onu yapmam konusunda destek hep. Hayatta istediklerimin peşinde koştuğum için mutluyum. Ha oluyor mu hepsi genelde cortluyor çoğu ama moralimi bozmuyorum. Çok fırsat, çok hayat var
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...