Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

HoN Changelogs

DoruK

Öne çıkan mesajlar

Kapattıktan hemen sonra bağlanmıyor. 2 kere falan reconnect chat server diyor. sonra bağlanıyor. toplamda 30-40sn sürüyordur.

FLYVPN kullanıyorum. dl edin. free trial bölümünde username ve şifre var. önce vpn ile rasgele bir servera bağlan. hon'a login ol. login olduktan sonra vpn'den bağlantıyı kes ve bekle. recon chat server yapacak. sonra mis gibi oyna
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
adamlarda haksız değil hani bazı oooooooooooooooooooo larından ötürü bizde kaynıyoruz

Todesengel öm den nasıl girdiğini felanı fistanı linki inki bir anlatırsan sevinirim. gerkezek gerzek trlerle oynamak istemem 3 kelimeden 2si aq 1 oç olucağı kesin sözcük logunda fazla kelimle bulunmaz genelin.
Sosyal ağlarda paylaş

slayer77 said:

adamlarda haksız değil hani bazı oooooooooooooooooooo larından ötürü bizde kaynıyoruz

Todesengel öm den nasıl girdiğini felanı fistanı linki inki bir anlatırsan sevinirim. gerkezek gerzek trlerle oynamak istemem 3 kelimeden 2si aq 1 oç olucağı kesin sözcük logunda fazla kelimle bulunmaz genelin.

Abi olay anlattığım gibi işte. VPN'e bağlanıyorum(link falan yok). VPN olarak CyberGhost kullanıyorum ama hepsi olur herhalde. VPN bağlantısı tamamlandıktan sonra HoN'u açıyorum bağlanıyor. Sonra latency fazla olmasın diye VPN'ı kapatıyorum HoN tekrar reconenct yapıyor zaten. VPN'i kapatmadan da oynayabilirsin ama biraz latency oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Oyuna 2008'de başlayıp 2012 yazında bırakmıştım.

Geçenlerde indirdim, girmeye çalıştım. "Seni TR serverına iteledik, haydin bakalım." gibisinden TR'ye yolladılar.

TR serverında 4-5 oyun attıktan sonra şahsi kanaatimce oyun tamamen bitmiş. Saçma sapan skinler gelmiş; hangi heroya karşı oynadığımız belli olmuyor neredeyse. Gereksiz grafik öğeleri vs. batırmışlar oyunu.

DDos ataklarından sonra düzeleceğini pek sanmıyordum, zira öyle de olmuş.

Sağlık olsun, güzel günlerdi HoN oynadığımız zamanlar. Şimdiye kadar HoN'dan aldığım hazzı başka bir oyundan alamadım, daha da alabileceğimi sanmıyorum. Üzücü.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...