Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

DoruK

Öne çıkan mesajlar

tiLi said:

Lancelion said:

ota kimyasala eyvallah ama dotaya bulastirmasin hayat kimseyi.

2200 saatte neler yapilirdi, anca rusca ogrenip archon olduk.

canım nasıl dota çekiyor var ya. stream falan izler oldum. arada girip bu mesaja bakıp durduruyorum kendimi

oynamıyorum bayadır ama geçen düşük mmr'lı bi arkadaşın elinden aldım

barathumla dayak yemiş,takım motivasyonu kaybetmiş,
20. dakkada mega verecekler

ben biraz toparladım heroyu, takım da gaza geldi,comeback yaptık diyecem ama yapamadık bile, kazandığımızda gold ve xp olarak hala gerideydik , bir ara 15k xp fln fark yemiştik
o farkı azalttık ama hiç bitiremedik

daha iyi kasan , kavgaların %90'ını alan rakipleri, 3-4 kavga arka arkaya kesip eze eze yendik

allchatten ez dedim diye paragraf paragraf yazı yazdılar 5 saniyede, okumayıp hemen çıktım lobiden iyice çıldırsınlar diye tabi.

kah kah güldüm oyun sonrası , ama karşı takımda olsam heralde bi 6 ay daha dota oynamazdım
Sosyal ağlarda paylaş

ogre ile her oyun basi first blood deniyorum
ignite + boots + 8 armor + mango regen

stormsprit i dove dove kulenin dibine ittim takim arkadasim slark beni blockladi,
flame manyagi yaptim it oglu iti megerse ben oyun baslamadan sigara icerken giybetimi yapmis pic. yok ogre aldida trollicekte

oyle bir sovdumki takimdaki hintli ciglik atmaya basladi.

turboda turbo gibi degildi
Sosyal ağlarda paylaş

Dota tamamen pro scene ve International uzerinden donuyor artik. "Pub girip de arada bir oyun atayim" casualligina imkan yok. Cok sik ve temelli patch degisikliklerinin bu kadar sik sik yapilmasinin baska nedeni yok. Her hafta 10 dakika ayirip kime ne ayari gelmis, oyunda neyi okkuz gibi degistirmisler, oyunda degistirmeyi amacladiklari ne ve bu degisikligi en iyi ne sekilde kullanabilirim diye kasmazsan, her ara verip geri donusunde farkli bir oyuna girmis oluyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

oo manyak laf.

kendim solo girince oyunlar kaliteli oluyor çoğu zaman. dotanın matchmakingi nasıl çalışıyor bilmiyorum da bir aralar duyurmuşlardı iyi takım arkadaşı olanları iyi takım ile birleştiriyoruz toxicleri toxiclerle buluşturuyoruz gibi bir ayar getirmişlerdi. nasıl çalışıyor arkada bilmiyorum tabii ki.

casual istersem turbo giriyorum 30dk bile sürmüyor oyunlar. hatta daha çok overthrow oynuyorum baya zevkli.

böyle çok büyük patchler senede bir geliyor. TI ve turnuvalara endeksli olarak patch çıkardıkları doğrudur. 7.00 oyunu komple değiştiren patch idi mesela. 2016'da gelmişti. 7.20 ile oyun komple değişmemiş daha çok hero metasını değiştirmek istemiş OSfrog.

tüm profesyoneller deli gibi herolar arası taktik deniyorlardır şu an, biz pleblere ise bounty ile vurunca para çaldığımıza sevinmek düşer.
Sosyal ağlarda paylaş

Tüm mobalar aynı halt. Sözlü yazılı kavgaya girmeyeceksin yoksa çekilmez oluyor bu oyunlar.

Mid oyuncularını oldum olası sevmem. Çok ağlak oluyorlar. 1vs1 kafa rahat farm yapmak istiyorlar ama en ufak bir şeyde yardıma gidiyorsun.

Bende mi sorun var bilmiyorum ama bu oyunda offlane ve agresif olabilecek bir support çok daha fazla iş yapıyormuş gibi geliyor.

Tabi şu da var. Ben 5k görmedim. Fakat 3-4.5k arası şu yukarıda yazılan olaylarla az karşılaştım. Belkide support ve offlane ağırlık oynamış olmamdan kaynaklıdır. Bu rollerden birisini kapatınca, kavga konusu az oluyor.

Ayrıca support işi niye zevksiz geliyor oyunculara bir türlü anlayamadım. Daha dakika 0 dan itibaren başlıyor oyun. Oyun sonuna kadar aktif takılıyorum. Ward / deward bulmacası bile eğlenceli. Kazandığın 3 kuruş paranın etkisi hayvan gibi geliyordu bana.
Sosyal ağlarda paylaş

yeni dram dönuyor, buraya taşıyayayım dedim

skem ve kuku adlı 2 tane SEA oyuncusu var. Skem amerikan takımında, kuku sea team.

bu aptallar official turnuva da çinlilere karsı maclarında gl ching chong çon gibi bişi yazmış.

çinliler baya drama cevirmişti,
dogmamıs kızına küfürler falan ediyordu çinlilier bu oyuncuların

olay sogudu sanırken; çinli organizatörler önce önumuzde ki çin majorundan bunları banlamış. bildiğin bu oyuncularının takımlarına dikte etmiş kovun ya da sizi de almayız diye üstüne ti9da çin olucagını için ordan da banlamak istiyorlar

volvo dan hala ses yok.

vallahi bix trumpı özledik
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
dota konsolunu açıyorsunuz. sırasıyla aşağıdaki komutları giriyorsunuz:

developer 1
dota_game_account_client_debug

en son satırda behaviour diye bir şey yazıyor.
Normal ise siz de düzgün bir oyuncusunuz

sıralama şu şekilde
Normal, C-, C, C+,D+,D, F

F iseniz tebrikler. siz de en ağır toxiclerden birisiniz ve eşleştiğiniz kişiler de F statüsündeki kişiler oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...

cidden asırlar sonra mmr'ı düzeltmek akıllarına gelmiş. support/core diye mmrların ayrılması çok iyi olmuş. ilk oyunumu attım her oyuncunun ne oynayacağı belli tertemiz bir maç oldu. 

kendi içinde sıkıntıları olabilir ama hala. core olan adam 1k mmr ise direk bittin yani... ama zaman gösterecek şimdilik güzel baya.

Sosyal ağlarda paylaş

On 07.08.2019 at 04:57, Flassh dedi ki:

şunu uplıyım; matchmaking güncellenmeiş. solo ve team matchmaking sacmalığını kalkmış 10 yıl sonra akıllarına geldi.

core ve support mmr gelmiş. oyuna girmeden istediğin role e göre oyun aratıyorsun

nasil olmus, solo ve team? 4 kisi takimsan mesela 1 kisi solo lazim, 4 kisi oyun oynayamiyor musun artik?

Sosyal ağlarda paylaş

Sirkette esport takimi kuruyorlar cs:go icin, firmalarin katildigi turnuvaya katilacaklarmis. 2. talep goren oyunda Dota 2. Is sonrasi haftada 2 gun cs:go, 1 gun dota 2, 1 gun free for all seklinde dusunuyorlar. Bilgisayarlara yer bakiyorlar simdi, birde harici internet hatti cekecekler, IT sirket ethernetinden cikis vermiyorlar hakli olarak. En az 3 ay surer o burokrasi.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...