Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

DoruK

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
Onu unranked oynayarak yapıyordum ben ama, solo queue unranked maçta support oynamak insanın kendine yapabileceği en büyük kötülük sanırım. Kimsenin kasmadığı, Jungle LC'li, 3 carry'li takımın yendiği maçları bir oynuyorsun iki oynuyorsun, unranked olmasına rağmen sinir basıyor sonra, devam edemiyorsun.

Daha talent tree'yi sindirememişken absürd bir patch geldi, içimden gelmiyor tekrar alışmak. Tek maçım yok 7.07'de.
Sosyal ağlarda paylaş

Asteroth said:

Onu unranked oynayarak yapıyordum ben ama, solo queue unranked maçta support oynamak insanın kendine yapabileceği en büyük kötülük sanırım. Kimsenin kasmadığı, Jungle LC'li, 3 carry'li takımın yendiği maçları bir oynuyorsun iki oynuyorsun, unranked olmasına rağmen sinir basıyor sonra, devam edemiyorsun.

Daha talent tree'yi sindirememişken absürd bir patch geldi, içimden gelmiyor tekrar alışmak. Tek maçım yok 7.07'de.

turbo olunca herkes kasıyor support'da kasıyor

hatta çoğu zaman support fln alan pek olmuyo

wc3 eurobattle yada garena maçlarına benzetiyorum ben turboyu

herkes kafasına göre pick,herkes heryerde kasıyor,10 dakka içinde kim kime dum duma oyun bitene kadar non-stop aksyon

talentlere ilk başka şaşırarak bakıyodum ama şu an talentten önce dota ne kadar sıkıcıymış diye düşnüyom

gelin turbo'da 5 atak ya atkşamları , goblin alcam ben
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
ben 29 oldum hala rus besliyorum

geçen reddite bi adam vardı aynen bunun topiğini açmıştı,"40 yaşındayım hala dota oynuom, yaşlı dotacı var mı ?" diye , doluştu dedeler

hatta elemanın biri babsını koydu hala wc3 oynuo 60 yaşında adam jakiroyla rampage atıp milleti flameliyo fln
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...