Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

DoruK

Öne çıkan mesajlar

sana bakar o tamamen =)

yeni hesap açıp ranked oyuna girebilmen için level 14 olman gerekiyor, o da +150 unranked maç ediyor (level 13 de olabilir tam emin değilim, eski xp bonusları da yok artık)

bu da bonus:
http://www.merlinidota.com/positive-mindset-and-you-how-to-become-a-happier-player/
Sosyal ağlarda paylaş

eh aklıma gelen 3 ana sebebi var

- mute yediğinde ceza geçene kadar takılıyorsun. takımınla düzgün iletişim kuramadığın sürece oynamanın anlamı yok bu oyunun. veya lp ye düştüysen ve o an düzgün oyun atmak istiyorsan.

- mainde lose streake girdiysen mmrını koruman için baya önemli psikolojik açıdan. bir çok pro playerda yapıyor bunu. önceki oyunun stresiyle daha kötü oynayacağın bir gerçek. mmrını önemsemediğin hesapta oynayıp kafa dağıtıyorsun bir nevi.

- bu benim tecrübem ama hidden pool var kesin, bazen full kekolarla eşleştiriyor oyun seni ardı ardına, bu periyoda girdiysen başka hesapta oynamakta fayda var belli bir süreden sonra resetliyor sanırım. kanaatimce çok report yersen oluyor bu.
Sosyal ağlarda paylaş

mute cezası alan account bence hidden pool'da aynı sayıda ceza alanlarla eşleşiyor...

benim 2 smurf accountum var:
1. 150 maç -ardm unranked oynadım
2. 150 maç -ardm oynadım, 10 maç sonunda 3600mmr

1. hiç mute cezası yemedi/başka ceza yemedi ve eu west'te çok keyifler maçlar yaptım.
2. sayısız mute cezası yedim çünkü %70 eu east'te maç yaptım, son 50 oyun west'te oynadım ve ilk accountta match ettiğim maç kaliteleri çok farklı

oynadığınız saatlerle de çok alakalı, haftaiçi iyi maçlar çıkıyor
pazar quitter/teenager maç ediyor vs.

(normal account 2900-3000mmr sanırım, belirli bir hero oynamayı sevmiyorum. her dota'da sadece -ar veya -ardm oynarım)
Sosyal ağlarda paylaş

Rubick Lotus orbu olan bir heroya spell steal attığı zaman, spell steal yemesi gereken adam, rubick'in spell stealine, spell steal atmış olacağından ötürü, başka bir heroya atılmak üzere spell steale mi sahip olacak?

Bu arada... Eğer lotus buffı olan bir heroya SB charge atınca, attığı hero da kendisine doğru chargelıyo :D

Bi ek daha. Lich eğer lotus buffı olan bir heroya ult atarsa ya da WD cask atarsa lotus bufflı heroya HER sekişinde reflect ediyo.

Çok gereksiz aghs upgradeleri var ya...
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

Rubick Lotus orbu olan bir heroya spell steal attığı zaman, spell steal yemesi gereken adam, rubick'in spell stealine, spell steal atmış olacağından ötürü, başka bir heroya atılmak üzere spell steale mi sahip olacak?

Bu arada... Eğer lotus buffı olan bir heroya SB charge atınca, attığı hero da kendisine doğru chargelıyo :D

Bi ek daha. Lich eğer lotus buffı olan bir heroya ult atarsa ya da WD cask atarsa lotus bufflı heroya HER sekişinde reflect ediyo.

Çok gereksiz aghs upgradeleri var ya...

denesene merak ettim ben de
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...