Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

DoruK

Öne çıkan mesajlar

ignore dediğiniz mute işte, basıyosun adamın konuşmasını duymuyosun falan. yoksa aynı oyuna alınmama olsa, bayram edicem burda.

dün bir sf geldi, ben offlane'im adam öteki lane'de bounty rune'u vermemişler buna diye gitti ilk 2 dakikada kuleye 3 kere öldü. bilerek tabi ki. report+mute attım. karşıdaki jugger düştü, oyun sayılmadı falan. yeniden queue'ya girdim ve süpriz! aynı herif benim takımda. benim bi önceki takımdan biri daha var falan, başka bi adam da sf alacam dedi, bu pezevenk aldı sf ondan önce. geçen takımımda olanla, sf almak isteyen oyunu troll'ledi, bunu body blockla öldürdüler falan. oyun biterken ben de bıraktım abandon almiim diye ormanda falan takıldım. Sonuç: ez -25 mmr, thank you gabe.
neyse yani böle herifler gelince, yeniden oyun aratmadan bi iki dakka bekleyin derim.
Sosyal ağlarda paylaş

hakkaten mmr çalışıyo ya, luna+jugger lane'ine karşı solo offlane başlayıp 3-14-1 bitiren krobelus gelir, reportlarsın yine gelir. luna+jugger offlane'i lan anasını satiim, luna+jugger ya. yine geldiği oyun defensive trilane techies'i 6-0 başlatır. nasıl beceriyolar hakkaten anlamadım, replay izlicem o kadar garip yani.

ama doğru, bunları taşıyamıyosam haketmiyorum mmr yükseltmek. seems legit. iki win'ime mal olan bu arkadaşların analarına buradan selamlarımı yolluyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

kami said:

yine low prioya düştüm. yemin ediyorum haftada 1 böyle. artık kasmıcam ama. saldım main hesabı, smurftan devam edeceğim oynamaya. main hesabım lanetlenmiş belli, her hafta kim uğraşacak onunla.

çok abartıyorsun olmaz öyle şey :d

reddite biri 16 low pri gameden çıktıktan sonra ilk ranked oyununun arkasından tekrar 16lowpri yemiş. üstelik herif oyunu taşımış

sanırım bi kere low pri düştükten sonra tekrar düşme ihtimalin artıyor böyle bir şeyler olabilir

lanet dediğin şey hidden pool oluyor işte. tam oalrak hidden pool ney klimse bilmiyor bence developerlar da bilmiyor inatla açıklamıyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

kami said:

yine low prioya düştüm. yemin ediyorum haftada 1 böyle. artık kasmıcam ama. saldım main hesabı, smurftan devam edeceğim oynamaya. main hesabım lanetlenmiş belli, her hafta kim uğraşacak onunla.

çok abartıyorsun olmaz öyle şey :d

reddite biri 16 low pri gameden çıktıktan sonra ilk ranked oyununun arkasından tekrar 16lowpri yemiş. üstelik herif oyunu taşımış

sanırım bi kere low pri düştükten sonra tekrar düşme ihtimalin artıyor böyle bir şeyler olabilir

lanet dediğin şey hidden pool oluyor işte. tam oalrak hidden pool ney klimse bilmiyor bence developerlar da bilmiyor inatla açıklamıyorlar

öyle abi zaten. senelerce ne mute yedim ne low prioya düştüm, şu son 2-3 aydır her hafta lowa atmaya başladı. hesabı deldirmişiz bi kere.

en son dev forumunda developerin mesajını okumuştum, oyun sonunda 1-5 star derecelendirme yapmanı istiyorlar ya, her oyuncu kendi star seviyesine göre eşleşiyormuş filan. sürekli 1 star alan biriysen genelde 1 star alanlarla aynı takıma düşüyormuşsun tarzında. var hidden pool kesin.
Sosyal ağlarda paylaş

Mavardi said:

yeni başladım oyuna. şu kahraman seçiminde terk eden kişinin yerine, oyuna botun bile dahil olmaması ve eksik başlama muhabbetine anlam veremedim :/

Bot oynarsa adamlar botdan beslenir bu da karşı takıma yardım etmek demek oluyor.
Bot yokken ve bir kişi eksikken daha fazla farm alırsın. Daha fazla xp alırsın. Yani oyuncu yerine botun oynamaması iyidir. Öğrendikçe, oynadıkça denk gelirsin buna.. 3vs5 oyun bile kazanabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

kami said:

en son dev forumunda developerin mesajını okumuştum, oyun sonunda 1-5 star derecelendirme yapmanı istiyorlar ya, her oyuncu kendi star seviyesine göre eşleşiyormuş filan. sürekli 1 star alan biriysen genelde 1 star alanlarla aynı takıma düşüyormuşsun tarzında. var hidden pool kesin.

link?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...