Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bgn evde yalnızım (bi ilk öykü )

driftintosin

Öne çıkan mesajlar

ev boş ,içerde ben ve bir arkadaş içiyoruz.sarhoş olup sarmaş dolaş oturuyoruz . dost veya kanka olduğumuız için cisel birliktelik yaşamamız mümkün diil.içkini verdiği neşe ,heyecan ve coşkunun içinde şakalar yapıp kahkalaşıyoruz.derken kapı calıyor , acıcak hailimiz mi var. bi kaç sefer daha caldıktan sonra ses kesiliyor. biz rahatlamış ve sanki üstümüzden büyük bi yük kalkmış gibi gülüyoruz.kapı tıkırdıyor ,tıkırdama artıyor şaşkkılnlıktan nefesimiz kesilmiş hemen yanımızdaki ışığı kapatıp beklemeye başlıyoruz.sonunda tıkırdamalar kesiliyor ,içerde biri olduğunu anlıyoruz . adımlarını saya saya ilerlerken bizde ona eşlik ediyoruz . içeriden kapı gıcırtıları geliyor, sonunda bizim odamız giriyor beyaz bembeyazbir yüze sahip siyahlar içinde genç bir adam elinde bir tornavidayla bize bakıp gülümsüyor .
- yakaladım sizi !!
deyip kahkaha atıyor .yanımıza geliyor biz korkumuzdan birbirimize sarılmışıkz ,bi yandan da ben yanımdaki kızı korumaya çalışırcasına kendime çekiyorum . tornavidayı arkadaşımın ağzına sokuyor ben:
-elini çekermisin ,,
diyorum sanki karşımda bi beyefendi elini omzuma koymuş gibi... siyahlı genç hafifçe gülümsüyor ve yüzüme sağlam bir yumruk atıyor , yüzümde akan bişiler var ama ismini koyamyorum ,arkadaşıma yönelip tornavidayı ağzına sokuyor , o kadar sokuyor ki ucu arkasından çıkıyor , karanlıkta bi gölge gelen bu adama ,
-niye öldürdün onu?
diyorum sakin bi ifadeyle.
-haketti çünkü ...
cebinden çıkardığı çakıyı yavaşça açıp kulağımın üst kısmını kesmeye başlıyor ,acım o kadar büyük ki adamın elini tutup kendime çekiyorum , çakı tam alnımın ortasına giriyor .
sonra yüzümde bi tokat hissdiyorum , öldüğümü zannederken tekrar bi tokat daha yiyorum . sonra bi ses çok tiz bi sesle irkiliyorum .tanrı benimle konuşuyor gibi bi his kaplıyor içimi ama hala her yer karanlık içinde . anide yağmur bastırıyor , zaman mekan kavramlarını yitiririyor, nerde olduğumdan bihaber dolanıyorum . yağmur damlaları değdikçe kendimden geçiyor . sanki vücudum çekiliyor...
karşımda uzun saçlı bi bayan yanağımı sıkıyor sert bir şekilde . dikkatle baktığımda annem ve babamı somurtarak bana baktığını ,kankamın yaşadığını ve kucağımda uyuduğunu farkediyorum . her yerde içki şişeleri , masa beya tozlarla kaplı, küllükler dolu ve dağınık vaziyette...kankamı uyandırıyorum çok pişman olduğunu artık nası yüzüme bakabileceğini soruyor .ona baktığımda çıplak olduğunu farkediyorum , o günden sonra her şey daha kötüye ve daha kötüye gidiyor ..

patiler bi deniyim bakalım, nası olcak dedim .. b.ktan oldu heralde ,, neyse yorum yazarsanız sevinirim ..
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
guzel guzel..dewam hadi bakalım.
sana bişi solim,bu senaryodan ii kısa film cıkarırsın.
yalnız baslık ne alaka.
yılmadan okudum kıymetimi bilesin.
[signature]
[hline]yılmam kardesim

[Bu mesaj ali1988 tarafından 06 Ocak 2005 14:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ilk se çok iyi fakat ''diil'' vs vs şeyleri değil yapsan daha okunası hal kazanır ama oldukça iyi..[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...