Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sevgiliyi elde tutmanın yolları

polyanagirl

Öne çıkan mesajlar

polyanagirl said:

bingildak said:

ilk buluşmada "sevgili" olmak

KEZBAN APPROVED imajı yapsın biri.

ayrıca bi troll git.

İlk görüşte anlar insan ya hayatında olmalıdır yada değil

bok anlar, sene 2014, karsılıklı anlatılmayan ne sırlar var, zamanla açığa çıkıcak,

"ayrıldım" topiğinde görüşmek üzere
Sosyal ağlarda paylaş

polyanagirl said:

barbu said:

bariz benden özendin de neyse.

:))) evet dedim Ali'nin sevgilisi olur da benim niye olmasın. Çok ilgili sevgilim. Bak eğer sevgiline yaranmak istiyorsan ona ilgili davran gece uzun mesaj at arada öylesine aradım sesini duymak istedim de kıskan sahiplen onun seveceği şeyleri al içimden geldi aldım de bolca vakit ayır mesela haftaya şunu yapalım şuraya senle gitmek istiyorum gibi :)

çok başarızsın abi. kasma artık. çık dışarı gez bişi yap.
Sosyal ağlarda paylaş

1 sene falan önce steamden biri yazıyor az önce rus bir kızla oyun oynadım ekleştik falan çok tatlı çok da iyi oynuyo ya yüriim ben buna falan diyo alla alla nasıl bir kafa lan bu falan diye düşündüm sonra bir gün pati tayfasıyla dotadayken buna invite attım, lan bu 0ne gelirse çıkarız dediler sövdüler bana anca sonra çakozladım sdsfasdas
Sosyal ağlarda paylaş

polyanagirl said:

Evet paticikle beraber yeni sevgili yaptım hepiniz biliyorsunuz. Şimdi bana yardım etmeniz gerek. Şuan sevgiliyiz. Onu hep hayatımda tutmak için ne yapmalıyım. Hemen vermelisin diye içinizden geçirdiğinizi biliyorum:) onun dışında şeyler önemli hadi paticik erkekleri destek :) yada eğerki soğursam bu adamdan hayatımdan koşarak çıkması için ne yapmalıyım :)) iki türlü cevap lazım :)

SEVGİLİN PATİDEN Mİ NE ARA YAPTIN ALLAHSIZ
Sosyal ağlarda paylaş

pontipati said:

polyanagirl said:

Evet paticikle beraber yeni sevgili yaptım hepiniz biliyorsunuz. Şimdi bana yardım etmeniz gerek. Şuan sevgiliyiz. Onu hep hayatımda tutmak için ne yapmalıyım. Hemen vermelisin diye içinizden geçirdiğinizi biliyorum:) onun dışında şeyler önemli hadi paticik erkekleri destek :) yada eğerki soğursam bu adamdan hayatımdan koşarak çıkması için ne yapmalıyım :)) iki türlü cevap lazım :)

SEVGİLİN PATİDEN Mİ NE ARA YAPTIN ALLAHSIZ

Yok burdan değil bizim burdan :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...