Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hagi'nin GS'den gitmesi

shadownight

Öne çıkan mesajlar

oy topluyosan veya imza ben atarım...

büyük harflerle topic OUT :yapma:[signature][hline]BabacumMostors, 03 Ocak 2005 19:31 tarihinde demiş ki:
paticik'in bana girmesindense, benim paticike girmemi tercih ederim -Robert Mostors
insight, 31 Aralik 2004 00:00 tarihinde demiş ki:
pardon azrail...
Sosyal ağlarda paylaş

kalmalı istikrar istiyorsa galatasaray.[signature][hline]Lucas

hele bir ışıklar sönsün hele bir kapansın kapılar sular durulsun bıçak atacağım daha on iki'den kısa devre yapsın kalbim ellerim inatla dökülsün cigaraya dağlar daim büyüsün sular köpürsün sen beni ozaman gör...

hele küssün meydanlar dehşetin oğlu ölsün ağır bir köpek karanlığı ve tüm mayınlar patlasın sen beni ozaman gör..
Sosyal ağlarda paylaş

Kaynak belirtmemişsin ama bunu bi anket türünde soru olarak kabul edersek bence kalmalı..
Çünkü yerine gelebilecek daha iyi bi isim yok veyada gs'nin daha iyisini alabileceği bi bütçesi yok...

Tabi Hagi hakkında görüşüm futbolcu-antrenör olarak idare etmesi fakat şu haliyle oynarmı bilemem...

Gs'nin durumu iyi...Takım olarak iyi bi güce sahipler 100. yılları şampiyonluk istiyolar ama bunu sağlayacak kadroya sahipmiler orasıda merak konusu...
Şu durumda fb'den daha güçlü bi kadroya sahip olması lazım..
Fener'i yenmeleri ise o büyük maça olan inançları ve takım oyunu oynamaları...Aksi takdirde Türkiye Süper liginde Fenerbahçe en güçlü takım...Kağıt üstündede normaldede..

Kısacası hagi kalmalı....Hem niye gitsin ki?[signature][hline]BabacumMostors, 03 Ocak 2005 19:31 tarihinde demiş ki:
paticik'in bana girmesindense, benim paticike girmemi tercih ederim -Robert Mostors
insight, 31 Aralik 2004 00:00 tarihinde demiş ki:
pardon azrail...
Sosyal ağlarda paylaş

kendi kurduğu takımla , daum sayesinde liderin 4 puan altında kaldığı için

dün hıncal ne güzel söyledi " daum sayesinde şu anda fark 10 değil" diye.[signature][hline] MSN : [email protected]
---
Sözlükte Ben :D
---
Tunch geçen gün babasına demişki:
Hiç para seçmem. Ne olsa yerim

[b] 1. Geleneksel Paticik İstanbul Lan Party 28 Ocak 2005'te!
Sosyal ağlarda paylaş

hagi yi bu sene kesinlikle göndermezler...nasıl olsa bir şekilde bu sene şampiyon olucaklar...hagi başta tutulacak...gelecek sene büyük bi çöküş içindeyken yollıcaklar...hiç kasmayın gitcekmi gitmicekmi diye...bu sene gs ile sezon sonunu tamamlar...seneyede ilk 4 hafta gider 4. hafta istifa ettirirler...[signature][hline]Chirac:Hepimiz Bizans Çocuğuyuz!
Bakan Tüzmen:Avrupalı ne çocuğu olduğunu bilir...
Sosyal ağlarda paylaş

gs su an lig de 2. avrupa da ne yapar biliyorum ama hagi bence elindeki kadroyu iyi kullanıyo.. gitmesi su an icin cok kotu olur..

kim ne derse desin gs i sadece fatih terim uefa sampiyonu yapmadı hagi o takımda olmasa oyuna katılmasa futbolculara kendi oyununu oynatmasa uefa sampiyonu falan olamazdı gs..kotu T.D demiyorum ama tecrubesiz oldugu kesin..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
uncla, 04 Ocak 2005 19:00 tarihinde demiş ki:
takım ilk yarı iyi bi performans gösterdi niye gitsinki Hagi?
Ergun Gürsoy'la bi problemi yok şu an için bildiğim kadarıyla..

said:
tunch, 04 Ocak 2005 14:45 tarihinde demiş ki:
kendi kurduğu takımla , daum sayesinde liderin 4 puan altında kaldığı için

dün hıncal ne güzel söyledi " daum sayesinde şu anda fark 10 değil" diye.

enteresan bir gs linin takımını başarılı bulması. Fenerbahçe ali samiyende galip gelip farkı 10 a çıkartsaydı acaba aynı şeyi söylermiydiniz? "ama o maçı kazandığına göre" dersenizde " teknik adamın başarısı bir maçta ölçülür mü?" demezler mi ?[signature][hline] MSN : [email protected]
---
Sözlükte Ben :D
---
Tunch geçen gün babasına demişki:
Hiç para seçmem. Ne olsa yerim

[b] 1. Geleneksel Paticik İstanbul Lan Party 28 Ocak 2005'te!
Sosyal ağlarda paylaş

demezler..
genelde bizde bir maça göre hoca göndermeler, oyuncu göndermeler yaşanmıyor.

bence galatasaray ilk yarıda başarılı bir performans çizmedi.çünkü 2 . oldu.1. olmadığı sürece başarılı değildir.ama hagi açısından bakıldığında bu iyi bir performans olarak gösterilebilir.[signature][hline]***ultrAslan***
HERYERDEYİZ
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...