Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uyuşturucunun Zararlari

reampage

Öne çıkan mesajlar

esrar : hint keneviri bitkisinin yapraklarından yapılır.yan etkisi yani zararı sarhoş olursunuz bir nevi.uzun süreli kurallınımında beyin hücrelerine zarar verir.

allah kmseye kullanma yüzü göstermesin.bu maddeleri bulanlarıda allah'a havale ediyorum[signature][hline]Lucas

hele bir ışıklar sönsün hele bir kapansın kapılar sular durulsun bıçak atacağım daha on iki'den kısa devre yapsın kalbim ellerim inatla dökülsün cigaraya dağlar daim büyüsün sular köpürsün sen beni ozaman gör...

hele küssün meydanlar dehşetin oğlu ölsün ağır bir köpek karanlığı ve tüm mayınlar patlasın sen beni ozaman gör..
Sosyal ağlarda paylaş

Beyni etkileyen dolayısıyla tüm uyuşturucular: Beyindeki hücreleri kullanıldıı zaman öldürüo. Beyin hücreleri de sinir hücreleri olduu için yenilenmio.. Bi süre soora beyniniz delik deşik oluo..[signature][hline]Birini suçlamak için işaret ettiğinde, diğer 3 parmağınında seni işaret ettiğini unutma..
Sosyal ağlarda paylaş

zararlarını öörenip te cayan uyuşturucu baımlısı olamaz ,ancak kötü bi kriz sonrası ya da parası yetmeyince bırakmak zorunda kalabilir
kişi her ne kadar zararlı olduğunu bilsede bi şey farketmez merak fazlasıyla ağır basar ,,
bu nedenle bu topic cok sacma( belki biraz yaratıılıkla iyi bi hal alabilirdi)
Sosyal ağlarda paylaş

*Kirei uyuşturucuyu pazarlamaya çalışır*

-Öhöm... Bu uyuşturucu olup sizi kafa yapar... Kafa olmak modadır.. Modaya uyun... Öyle kafa bişi ki, bi başlayın bir daha bırakamayacaksınız... Garanti ediyorum! Hemen kafalanın...

*sırıtır* :D

"ters tepki" anlarsınız ya? Psikolocik bi yaklaşımda bulunarak vazcaydırmaya çalışmalarımdan birini gerçekleştiriyorum... :D

*Shhh! Gevreme! Bu çok ciddi bir konu ve Garbage da ne işi vaaaaaar!?*[signature][hline]-Bang!
Cowboy Bebop...
Sosyal ağlarda paylaş

arkadasim ne bu sacmalayip duruyosunuz arkadas Cok ciidi bir thread acmis adamin biride kalkar gazlar olmaz yani!

Uyussturucuya baslayan adam kesinlikle tek bi yontemle kurtulur oda Gereklı Saglık subelerıne giderek.Uyusturucuya basliyanlarin hepsi pisman.Ayrica Biraz dini olacak.Bu hayat Bir Test surecidir bunu unutmayin.Burda Uyusur ohh dersin Olunce vericeginiz Hesap buyuk..
Sımdı soyle soylıyım beyin hucrelerin biter bişi kalmaz. Ailen soner Hayatin soner Bir Saat uyusmak adina Bunlara degmez.
Baslamayi asla dusunmeyin denemeyin bile.Sigara bile boktan bişey.Bunu ben biliyorum.Akcigerleri her gece tv de cikiyor izleyin.Bile bile 1 paket iciyorum gunde.Yani birakilmiyor.En iyisi Baslamamak.Sigara bu kdr ise esrar vb dusunemıyorum dusunmek istemiyorum....[signature][hline]Alemde Herkez Scripter Olmusta Haberimiz Yok.
Sorsan Belkide %5i Html bilir.
Sorsan %90 i Action bilir.(editler.)
Sorsan Hiçbiri Sosyal Hayat Nedir Bilmez.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
crimS0n, 04 Ocak 2005 23:09 tarihinde demiş ki:
içinde hiç bi eklenti kimyasal madde olmayan otun zararları nelerdir?

gidip bir ısırgan otu al.direk azına at.zararını görürsün.birşeyin zararlı olması için illa kimyasal madde karışmış gerekmiyor.[signature][hline]Lucas

hele bir ışıklar sönsün hele bir kapansın kapılar sular durulsun bıçak atacağım daha on iki'den kısa devre yapsın kalbim ellerim inatla dökülsün cigaraya dağlar daim büyüsün sular köpürsün sen beni ozaman gör...

hele küssün meydanlar dehşetin oğlu ölsün ağır bir köpek karanlığı ve tüm mayınlar patlasın sen beni ozaman gör..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
reampage, 04 Ocak 2005 19:57 tarihinde demiş ki:
Ewt beyler her türlü uyuşturucunun bildiğiniz zararlarini yazarsaniz belki insanlar bağimli insanlar için caydırıcı olabilir

Sigara:Akciğer Kanseri

lol sigara uyuşturucu mu?
forumun yarısı eroinman demekki[signature][hline]I leave you, negative behind
Watch me all in flames, on a butterfly I ride
Sam, 05 Ocak 2005 19:39 tarihinde demiş ki:
redemption'ı da oynamadım zira adında vampir geçiyordu, osman: redemption olsaydı belki oynardım..
Sosyal ağlarda paylaş

Ahuahu Esrar kullanan bir arkadaşdan esrarın faydaları adamın gözler kaymış devamlı öksürüo ve bana şunu söylüyor lam olum esrar manyak bişi sinüzitim vardı bi çektim bütün burun deliklerim açıldı şerefsizim şimdi hiç bişiyim yok:D[signature][hline]"Sanal Dünyada paylaştıkça çoğalan 2 şey vardır biri hırs diğeri lagtır"
:hrr: Patavatsızlık yapmayın :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LoMBaK, 05 Ocak 2005 23:22 tarihinde demiş ki:
Ahuahu Esrar kullanan bir arkadaşdan esrarın faydaları adamın gözler kaymış devamlı öksürüo ve bana şunu söylüyor lam olum esrar manyak bişi sinüzitim vardı bi çektim bütün burun deliklerim açıldı şerefsizim şimdi hiç bişiyim yok:D

Eh Eh Zararı çok yararı yok bence
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...